Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AidenPearce

19 lutego 2016, 15:09

A twierdza krzyżowiec? 2000 któryś rok a nadal mieczami walą ;_;

Avatar JakubSwayerX

16 stycznia 2016, 11:36

Z resztą czemu nikt nigdy nie oskarżą gier fantazy o brak realizmu.

Avatar Mike0807

11 września 2015, 23:53

Ludzie nie sawieksi od drzew to tylko miłe dla oka symboliczne przedstawienie no chyba jasne że w armii nie Jjest 5 żołnierzy...

Avatar
StevenUniverse

11 września 2015, 19:55

nie ogarniam, przecież ta gra ma być strategiczna, a nie realna. To przecież jest gra turowa . Nie chciało by się wam pewnie dowodzić mrówkami.

Avatar GrazZ

20 sierpnia 2015, 15:55

Civilization na jednym obrazku. Chociaż jeszcze tylko Gandhiego brakuje.

Avatar bylejakbylegdzie

20 sierpnia 2015, 16:46

@GrazZ: Gandhi to tylko w 5 taki agresywny jest

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 10:35

@bylejakbylegdzie: W 4 całkiem przyjemnie się z nim koleguje.

Avatar bylejakbylegdzie

11 września 2015, 16:03

a w 1 jego słowa są wspierane bronią atomową

Avatar FD_God

11 września 2015, 14:52

Dlatego ja wolę Europę Universalis.

Avatar carmilion

11 września 2015, 09:50

A USA powstało 50 tysi p.n.e

Avatar konbed

11 września 2015, 09:18

w 4 części było gorzej ;_;
piechota była wielkości miast, a nie wspomne już o lepszych jednostkach.

Avatar
Captain_0bvious

11 września 2015, 07:36

Modele są takie wielkie, żeby nie trzeba było przybliżać mapy do poziomu drzew, żeby rozpoznać jednostkę i jej stan. Zabijanie czołgu kamieniem jest absurdalne, a atomówki są strasznie słabe na miasta (nie mam pojęcia czemu).

Jednak to nie jest gra realistyczna i nie wiem czemu miałaby konkurować w tej kategorii. No chyba, że twierdzisz, że USA, Anglia i Francja istniały kilka tysięcy lat przed naszą erą.

Avatar Jcvofficial

11 września 2015, 07:21

najbardziej nie realistyczną gra swiata

Avatar fil341

11 września 2015, 16:04

@Jcvofficial: ile gier typu "i am bread" czy "happy wheels" lub "gears of war" mam ci wymienić?

Avatar Grzechoooo

1 czerwca 2018, 23:35

@fil341: dawaj, będę miał w co grać

Avatar Hank1212

11 września 2015, 06:35

Avatar figaro19

20 sierpnia 2015, 12:27

Jezus widzi, że przepisałeś to z Nonsy. Poza tym, ta gra nie ma zamiaru uczyć historii.

Avatar Modernm

20 sierpnia 2015, 15:46

@figaro19: Można wiedzieć co to za gra?

Avatar figaro19

20 sierpnia 2015, 15:50

@Modernm: Sid Meier's Civilization V. Serdecznie polecam.

Avatar Modernm

20 sierpnia 2015, 15:50

@figaro19: Dziękuje, owszem zagram.

Avatar Modernm

20 sierpnia 2015, 15:54

@figaro19: Mogę Ci zadać pytanie?

Avatar figaro19

20 sierpnia 2015, 15:59

@Modernm: Proszę.

Avatar Modernm

20 sierpnia 2015, 22:43

@figaro19: Skąd to całe zainteresowanie Tobą? Mam na myśli tytuły: legendarny etc. Przecież jesteś zwykłym człowiekiem jak ja czy ktoś kto czyta to. Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale koleżanka miała czas.

Avatar figaro19

21 sierpnia 2015, 09:01

@Modernm: Cóż... Przez kilka miesięcy byłem naprawdę zagorzałym Gramatycznym Nazistą, przez to niektórzy uważali mnie za "legendę". A co do koleżanki, wyszło coś z tego?

Avatar Modernm

21 sierpnia 2015, 10:08

@figaro19: Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Jak najbardziej.

Avatar panther500

20 sierpnia 2015, 23:58

czołgi większe od miast bo to się dzieje jakby na mapie taktycznej...
Ale co do reszty to trafna uwaga.

Avatar bylejakbylegdzie

20 sierpnia 2015, 16:46

w przypadku 5 to piechota potrzebuje parę lat na przejście 1 pola ale strzały łuku przelecą 2 pola natychmiast

Avatar GrazZ

20 sierpnia 2015, 19:00

@bylejakbylegdzie: Najlepsze jest zatapianie łodzi podwodnych z kusz ;p Że też to ma ogólnie siłę na przedostanie się głęboko pod wodę ;-;

Avatar bylejakbylegdzie

20 sierpnia 2015, 20:53

@GrazZ: nigdy się z tym nie spotkałem, łodzie podwodne są niewidoczne a moje atomowe łodzie podwodne tylko walczyły na morzu i czasami wystrzeliwały rakietę gdy siła wroga była przeważająca (tylko raz musiałem na wrogich okrętach użyć)

Avatar Lumaq

20 sierpnia 2015, 16:07

Jestem Bismarckiem. Jest rok 250 pne. i właśnie wchodzę w średniowiecze. Pozdrawiam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zdeklasowani znowu

Rel

Chłodno to na pewno nie jest

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka