Mistrzostwo świata w kategorii: Realizm
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zdeklasowani znowu
Rel
Chłodno to na pewno nie jest
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2016, 15:09
A twierdza krzyżowiec? 2000 któryś rok a nadal mieczami walą ;_;
Odpisz
16 stycznia 2016, 11:36
Z resztą czemu nikt nigdy nie oskarżą gier fantazy o brak realizmu.
Odpisz
11 września 2015, 23:53
Ludzie nie sawieksi od drzew to tylko miłe dla oka symboliczne przedstawienie no chyba jasne że w armii nie Jjest 5 żołnierzy...
Odpisz
11 września 2015, 19:55
nie ogarniam, przecież ta gra ma być strategiczna, a nie realna. To przecież jest gra turowa . Nie chciało by się wam pewnie dowodzić mrówkami.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:55
Civilization na jednym obrazku. Chociaż jeszcze tylko Gandhiego brakuje.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:46
@GrazZ: Gandhi to tylko w 5 taki agresywny jest
Odpisz
11 września 2015, 10:35
@bylejakbylegdzie: W 4 całkiem przyjemnie się z nim koleguje.
Odpisz
11 września 2015, 16:03
a w 1 jego słowa są wspierane bronią atomową
Odpisz
11 września 2015, 14:52
Dlatego ja wolę Europę Universalis.
Odpisz
11 września 2015, 09:50
A USA powstało 50 tysi p.n.e
Odpisz
11 września 2015, 09:18
w 4 części było gorzej ;_;
piechota była wielkości miast, a nie wspomne już o lepszych jednostkach.
Odpisz
11 września 2015, 07:36
Modele są takie wielkie, żeby nie trzeba było przybliżać mapy do poziomu drzew, żeby rozpoznać jednostkę i jej stan. Zabijanie czołgu kamieniem jest absurdalne, a atomówki są strasznie słabe na miasta (nie mam pojęcia czemu).
Jednak to nie jest gra realistyczna i nie wiem czemu miałaby konkurować w tej kategorii. No chyba, że twierdzisz, że USA, Anglia i Francja istniały kilka tysięcy lat przed naszą erą.
Odpisz
11 września 2015, 07:21
najbardziej nie realistyczną gra swiata
Odpisz
11 września 2015, 16:04
@Jcvofficial: ile gier typu "i am bread" czy "happy wheels" lub "gears of war" mam ci wymienić?
Odpisz
1 czerwca 2018, 23:35
@fil341: dawaj, będę miał w co grać
Odpisz
11 września 2015, 06:35
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:27
Jezus widzi, że przepisałeś to z Nonsy. Poza tym, ta gra nie ma zamiaru uczyć historii.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:46
@figaro19: Można wiedzieć co to za gra?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:50
@Modernm: Sid Meier's Civilization V. Serdecznie polecam.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:50
@figaro19: Dziękuje, owszem zagram.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:54
@figaro19: Mogę Ci zadać pytanie?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:59
@Modernm: Proszę.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 22:43
@figaro19: Skąd to całe zainteresowanie Tobą? Mam na myśli tytuły: legendarny etc. Przecież jesteś zwykłym człowiekiem jak ja czy ktoś kto czyta to. Przepraszam, że tak późno odpisuje, ale koleżanka miała czas.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 09:01
@Modernm: Cóż... Przez kilka miesięcy byłem naprawdę zagorzałym Gramatycznym Nazistą, przez to niektórzy uważali mnie za "legendę". A co do koleżanki, wyszło coś z tego?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 10:08
@figaro19: Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Jak najbardziej.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 23:58
czołgi większe od miast bo to się dzieje jakby na mapie taktycznej...
Ale co do reszty to trafna uwaga.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:46
w przypadku 5 to piechota potrzebuje parę lat na przejście 1 pola ale strzały łuku przelecą 2 pola natychmiast
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:00
@bylejakbylegdzie: Najlepsze jest zatapianie łodzi podwodnych z kusz ;p Że też to ma ogólnie siłę na przedostanie się głęboko pod wodę ;-;
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:53
@GrazZ: nigdy się z tym nie spotkałem, łodzie podwodne są niewidoczne a moje atomowe łodzie podwodne tylko walczyły na morzu i czasami wystrzeliwały rakietę gdy siła wroga była przeważająca (tylko raz musiałem na wrogich okrętach użyć)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:07
Jestem Bismarckiem. Jest rok 250 pne. i właśnie wchodzę w średniowiecze. Pozdrawiam.
Odpisz