Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Młodzi gniewni
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2015, 13:37
"Moje dziecko"
Jacek, my o czymś nie wiemy?
Odpisz
6 września 2015, 13:50
Tak to moje dziecko za parę lat z Weroniką :v Po nim przyjdzie czas jeszcze na 2 innych >:D
Odpisz
6 września 2015, 13:56
@jacek1s: ;________;
Odpisz
6 września 2015, 14:00
@Roonia: Kocham Cię <3
Odpisz
6 września 2015, 14:02
@jacek1s: To jo wiem.
Odpisz
6 września 2015, 14:04
@Roonia: Niech ludzie wiedzą! :v
Odpisz
6 września 2015, 14:05
@jacek1s: (,,•́ . •̀,,)
Odpisz
6 września 2015, 14:08
@Roonia: Jeszcze Dawidek i Sandra :3 Lub Jagoda <3
Odpisz
6 września 2015, 14:08
@jacek1s: (ಥ_ಥ)
Odpisz
6 września 2015, 14:09
@Roonia: Co? :C
Odpisz
6 września 2015, 14:09
@jacek1s: Płakać mi się chce (ಥ_ಥ)
Odpisz
6 września 2015, 14:11
@Roonia: Dlaczego?
Odpisz
6 września 2015, 14:11
@jacek1s: Bo mogę (ಥ_ಥ)
Odpisz
6 września 2015, 14:12
@Roonia: Aha :c
Odpisz
6 września 2015, 14:14
@jacek1s: .·´¯`(>▂<)´¯`·.
Odpisz
6 września 2015, 14:18
@Roonia: Spokojnie Wercia.
Odpisz
6 września 2015, 14:42
@Roonia: Kolejny kurczak powstaje na jeja ...
Odpisz
6 września 2015, 14:52
@FreakZ: Nie jestem kurczokiem. Nie będę. Nie chcę, nie lubię go,zdenerwował mnie strasznie.
Odpisz
6 września 2015, 17:05
@Roonia: Chodzi mi o to że nasz kochany jacuś się staje kurczokiem
Do ciebie nic nie mam :)
Odpisz
6 września 2015, 17:07
@FreakZ: :0 ;__; To dobrze, polubiłam cię :3 xd
Odpisz
6 września 2015, 17:22
@Roonia: Dzięki
Jesteś 1 z niewielu :)
Odpisz
6 września 2015, 17:23
@FreakZ: :0 Mnie tu prawie nikt nie lubi, to dobrze ;3
Odpisz
6 września 2015, 20:19
@FreakZ: Dlaczego uważasz, że staje się takim ch*jostwem jak kurczak?
Odpisz
6 września 2015, 21:29
@jacek1s: "Kocham Cię <3"
"Niech ludzie wiedzą! :v"
"Jeszcze Dawidek i Sandra :3 Lub Jagoda <3"
Ale nadal uważam że jesteś mniej zje**ny niż kurczok
Odpisz
6 września 2015, 21:37
@FreakZ: Ona jest moją dziewczyną.
Odpisz
6 września 2015, 21:50
@jacek1s: W takim razie wybacz
Odpisz
6 września 2015, 22:11
@jacek1s: Dawidek? Jaki Dawidek? ;-;
Odpisz
6 września 2015, 22:13
@TomekPL23: Mój syn, nazwę go Dawid bo to piękne imie
Odpisz
6 września 2015, 22:17
@jacek1s: Wole Bartka.
Bartki są za**biste.
Odpisz
7 września 2015, 07:40
@jacek1s: To fajnie!
Odpisz
7 września 2015, 08:14
@jarek200211: ^_^
Odpisz
7 września 2015, 14:03
@jacek1s: A może imię to będzie Jarek? Oczywiście twój wybór ;-)
Odpisz
7 września 2015, 14:39
@jarek200211: Mam jeszcze 5 lat na namysły. Narazie z Weroniką ustaliłem Michała, Sandre i Dawida.
Odpisz
7 września 2015, 15:05
@jacek1s: Okej :D Ale w razie czego to pomyśl o tym imieniu :D
Odpisz
11 września 2015, 15:11
@Roonia: A to twoje prawdziwe zdjęcie ?
Odpisz
11 września 2015, 15:13
@magdakxD: A czo? :3
Odpisz
11 września 2015, 15:19
@Roonia: A,bo wygladasz jak moja koleżanka xd.
Odpisz
11 września 2015, 15:20
@magdakxD: :0 Masz jej zdjęcie? ;0
Odpisz
11 września 2015, 15:23
@Roonia: Nie :(,ale wiem że ty to nie ona (wiem,wiem you don't say)bo ona ma na imię Oliwia.
Odpisz
11 września 2015, 15:27
@magdakxD: Jo żech Weronika :|
Odpisz
11 września 2015, 17:23
@Roonia: Ja cb lubię :3
Odpisz
11 września 2015, 17:31
:0 Cześć,za co? :0
Odpisz
13 września 2015, 00:58
@Roonia: Chciałem coś napisać,ale uznałem,że ku*wa nie warto.
Odpisz
13 września 2015, 08:11
@Jasonicos: Napisz to :|
Odpisz
Edytowano - 16 września 2015, 20:56
@Roonia: Znienawidzicie mnie po tym (Ty i Kanapka).
Odpisz
16 września 2015, 21:00
@Jasonicos: ;| E tam, tylko cicho Jackowi :|
Odpisz
12 lutego 2018, 17:35
@Roonia: macie już dzieci? (poza tymi w piwnicy)?
Odpisz
13 lutego 2018, 12:12
@ufok1234: O żesz stary, jaki odkop.
Odpisz
13 lutego 2018, 13:16
@TomekPL23: specjalistą jestem
Odpisz
10 kwietnia 2018, 23:22
@ufok1234: .
Odpisz
11 września 2015, 15:37
jacuś ma dziecko :o
Odpisz
11 września 2015, 12:06
OMG!
Odpisz
11 września 2015, 07:16
W końcu mu się uda.
Odpisz
6 września 2015, 12:11
pamiętam jak w garry mod podniosłem drzwi na których stałem tak poleciałem do góry że niebo dotknąłem i drzwi mnie przygniotły do nieba (uroki skybox)
Odpisz
6 września 2015, 12:24
@bylejakbylegdzie: "Fizyka"
Odpisz
6 września 2015, 13:03
@bylejakbylegdzie: Source bardzo
Odpisz
11 września 2015, 07:14
@bylejakbylegdzie: Ja ta robię by sobie polatać :D
Odpisz
11 września 2015, 06:52
dalej napewno ci sie uda xd
Odpisz
11 września 2015, 06:39
A ja myśle że robi skłony by nie mieć już tej grubej dupy.
Odpisz
6 września 2015, 12:57
Trynkiewicz lubi to
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 12:04
"Dat ass" ~ Trynkiewicz
Odpisz