Kup dziecku komputer mówili...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 marca 2021, 12:51
Elon, odpalaj, spi.....amy stad
Odpisz
12 sierpnia 2018, 21:50
JAKIM CUDEM ON MA TYLE POLUBIEŃ!?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:58
A ja elegancko przejde po pomniku Smoleńskim
Odpisz
11 września 2015, 06:41
Odpisz
11 września 2015, 06:45
Masz jeszcze jeden plecak odrzutowy ?
Odpisz
11 września 2015, 06:50
@drollercastergirl: Ja mam. Łap
Odpisz
11 września 2015, 07:31
@PROJECTPoland: dziękuję *odlatuje*
Odpisz
11 września 2015, 07:36
@PROJECTPoland: Daj jeszcze jednego
Odpisz
11 września 2015, 07:37
@Taktik19: Łap
Odpisz
11 września 2015, 07:38
@PROJECTPoland: masz jeszcze jeden? :D
Odpisz
11 września 2015, 07:48
a co ze mną ????!!!!
Odpisz
11 września 2015, 09:51
Ja mam :D i przetrwam tu!
Odpisz
11 września 2015, 13:08
@Kasiuula: Ja mam jeden.
Odpisz
11 września 2015, 13:44
@PROJECTPoland: Dzięki
Odpisz
11 września 2015, 13:52
@PROJECTPoland: A dla mnie znajdzie się jakiś plecak odrzutowy?
Odpisz
11 września 2015, 14:23
@ac2110: Czymoj. *rzuca plecak*
Odpisz
11 września 2015, 15:47
@Jasonicos: dzięki
Odpisz
11 września 2015, 16:09
@ac2110: Plecaki odrzutowe, komu komu bo ide do domu.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 12:42
@PROJECTPoland: mi proszę nie chce tu zostać z gangiem srajbalni
Odpisz
23 grudnia 2015, 14:53
@ladydragon: łapaj!
Odpisz
22 listopada 2016, 23:35
daj mi •_•
Odpisz
22 listopada 2016, 23:43
Co. ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2017, 04:08
@PROJECTPoland: mi
Odpisz
5 sierpnia 2017, 13:30
@xblacklion: paaanie skąd ty to odgrzebałeś... trzymaj! *rzuca*
Odpisz
5 sierpnia 2017, 15:57
@PROJECTPoland: ja dam radę zawsze
Odpisz
13 czerwca 2017, 19:55
Odpisz
17 września 2016, 11:38
ku*wa odkryli w 60' księżyc, a teraz mars, mam nadzieje ze jest tam jeszcze jakies miejsce ;-;
Odpisz
19 kwietnia 2016, 07:14
Dajcie Watch out we've gór badass over here bo jestem mobilnie
Odpisz
29 czerwca 2016, 15:21
@Adgos:
Odpisz
29 czerwca 2016, 16:35
@ChickenEatsRainbows: Dzięki
ale jednak liczyłem że będzie dopisek "bo jestem mobilnie" :)
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:33
Odpisz
22 listopada 2015, 14:46
Jeszcze ten kapiszonowiec...
Odpisz
13 września 2015, 00:59
1 321 like.
???wut???
Odpisz
4 września 2015, 16:56
taka muzyka (nie oceniam że jest jakaś zła) powinna być od jakiegoś wieku żeby nie było takich dzieci
Odpisz
11 września 2015, 23:31
@Angela336: czasem wystarczą inteligentni rodzice ;)
Odpisz
11 września 2015, 06:55
Musimy oczernić gang albanii tak samo jak Minecraft !!!!
Odpisz
11 września 2015, 07:50
@PROJECTPoland: robimy grupę dyskusyjną??
Odpisz
11 września 2015, 13:36
@PROJECTPoland: Tylko Minecraft to nawet fajna gra, która ma coś do zaoferowania. Gang Albanii nie ma nic do zaoferowania.
Odpisz
11 września 2015, 14:04
@PROJECTPoland: masz rację gang Albanii trzeba wysłać na Albaniie niech w Polsce ich nie będzie xddd
Odpisz
11 września 2015, 14:24
@PROJECTPoland: Gang Albanii rozumiem, ale czemu Majnkrafta też?
Odpisz
11 września 2015, 14:55
@dustin2001: MYLISZ SIĘ ma do zaoferowania raka uszu
Odpisz
11 września 2015, 15:57
@TheOrzech_PL: To oferta nie warta uwagi.
Odpisz
11 września 2015, 16:07
@Maks2603: Ogólnie internet oczernił minecraft , ja go lubie.
Odpisz
11 września 2015, 16:54
@Kasiuula: Gotowe. grupa nazywa sie MUSIMY OCZERNIĆ GANG ALBANII
Odpisz
11 września 2015, 16:55
@PROJECTPoland: jej :-D
Odpisz
11 września 2015, 18:32
@PROJECTPoland: dodaj xdd
Odpisz
11 września 2015, 17:58
Sytuacja z dzisiaj:
Wracam ze szkoły, a tu obok mnie przechodzi jakaś dziewczynka. Wyglądała na pierwszą klasę podstawówki, może nawet młodsza. W ręku smartfon, a ze smartfona "PI***A NAD GŁOWĄ PI PI PI***A NAD GŁOWĄ!!!"
;c
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 12:19
Cała moja szkoła słucha tego gówna. Nawet mój brat.😭
Odpisz
11 września 2015, 06:54
Spal go.
Odpisz
11 września 2015, 07:16
Powiedz rodzicom że słucha jakiegoś gówna gdzie jest dużo przekleństw i powinno wystarczyć. UWAGA brat może cię znienawidzić
Odpisz
11 września 2015, 17:46
@RobsonPlay: On już mnie nienawidzi. I oni o tym wiedzą, zabierają mu komórkę, dają szlaban na kompa, robią wszystko, a po tym i tak zaczyna tego słuchać, czy to w domu, w szkole, czy u kolegi...
Odpisz
11 września 2015, 15:32
świnka Popka to lubi
Odpisz