Bransoletki są takie fajowe...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2016, 12:45
Ja już bym otarcia miała...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:16
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:41
@Wezyr: Z tym mi sie to kojarzy 😂😂👌
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:41
@Wezyr: Czy to Twoja niewolnica do przytulania? :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:18
@Wezyr: gdzie można taką kupić? przyda mi się do chłopaka xd
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:06
@MrsPerfect: Noga? Myślę, że w sklepie na rogu.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:28
A gdzie telefon?
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 20:42
@Fatality14: W twojej rece 😂😂👌 #Pozdro600
EDIT: Nawet nie czuje kiedy rymuje,
i zaraz cos zepsuje 😂😂👌
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:47
@PikachuAlka: Wyjć.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:51
@Fatality14: Nafzaję.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:53
Nawzajem x2.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:54
@Fatality14: Nope.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:55
@PikachuAlka: Dlaczego?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:00
@Fatality14: Bo jej się nie chce ;#
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:01
@Fatality14: Bo moge! #TheBeczkaa 😂👌
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:36
@PikachuAlka: Weś ić.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:28
@julka1280: Nje 😂
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:05
fetysz stóp ;D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:04
O co chodzi?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:06
@Sauron: 3 to opaska wiezienna.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:09
@xAzumiKx: Mój kuzyn miał szlaban, i miał takie cudo na kostce.Wujek kiedyś kupił dla jaj a potem się przydało.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:11
@Adsai: Fajny pomysł. A zaczynało pikać jak opuszczał dom czy pokój ?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:20
@xAzumiKx: Spieprzył z domu, pikała bransoletka i urządzonko które wujek trzymał w kieszeni.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 20:23
@Adsai: fajnie. A potem polowanie na kuzyna.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:39
@xAzumiKx: Pewnie było za**biste.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:41
Na pewno.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:41
Na pewno.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:42
@xAzumiKx: Jak mi odpowiadasz to ciągle ci się komy dubluja.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:49
Widze uroki apki przepraszam za to.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:51
@xAzumiKx: Apka? To jak u mnie :3
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:52
ona raz działa jak powinna a raz sie pierdzieli u ciebie jest dobrze.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:52
ona raz działa jak powinna a raz sie pierdzieli u ciebie jest dobrze.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 21:00
@xAzumiKx: Hah, znowu podwójne.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:04
Ta apka potrafi zirytować....
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:19
@xAzumiKx: Nom: )
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:22
:-)
Odpisz