Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2017, 18:13
MC Silk szybszy od Eminema
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:10
Lubie babeczki, nie będę zaprzeczał.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:17
@Adsai: Ja też ale tylko czekoladowe.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:19
@Adsai: Moje ulubione to galaktyczne babeczki kosmosu.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:34
@xAzumiKx: Bez rodzynek
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:19
@dustin2001: :-)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:19
@kolkav5: A jakby inaczej .....?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:21
@Adsai: Ja ostatnio zrobiłem takie fajne z budyniów - czekoladowego na dolną i waniliowego na górną połowę. Do tego można było dodać dużo ciekawych rzeczy - sos malinowy, posypka (o mój Boże, posypka *_____*), czekoladę ("kakao") i więcej różnych smacznych "cosi". <3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 09:58
@amekninja555: Na pewno nie rodzynek
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:15
@kolkav5: Zależy jakie. Nie wszystkie rodzynki są dobre. Można je zjeść potem, bo jednak do budyniu nie pasują. :|
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:49
@amekninja555: Dla mnie to jak truskawki w cieście (lubię truskawki, ale nie w cieście)
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:47
Best 😹😹👏
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:58
moje ulubione babeczki to te z miłością alkatraza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz