Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2018, 13:42
Czy tylko mnie przeraża mina tej dziewczynki?
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:44
Złota łopata wendruję do~Małej Mi
Odpisz
26 maja 2016, 10:29
@hejtojaoliwia: Mój nemezis od teraz to Mała Mi.
Odpisz
26 maja 2016, 10:31
@Archeologwinternetach: Czemu?
Odpisz
26 maja 2016, 10:32
@hejtojaoliwia: Dostaje jakoś podejrzanie wiele moich łopat.
Odpisz
26 maja 2016, 10:33
@Archeologwinternetach: Czemu za słurzyła jak ty też powiesz coś dobrego to też ci dam łopate!
Odpisz
26 maja 2016, 10:34
@hejtojaoliwia: Mogła nie zasługiwać.
zasłużyła*
Odpisz
26 maja 2016, 10:36
@Archeologwinternetach: Sorry za błąd i wal coś dobrego to dostaniesz łopatę!
Odpisz
26 maja 2016, 10:38
@hejtojaoliwia: Wspierasz wroga. Moja czarna lista się powiększy, chyba, że się poddasz.
Odpisz
26 maja 2016, 10:41
@Archeologwinternetach: Poddaje się nie chce mieć wrogów a to dla ciebie!
Odpisz
3 października 2015, 20:50
to ma sens
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:27
,,Obiecałeś jej codziennie całować muszelkę"
~ Mała Mi
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:35
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Hiszpańskiej inkwizycji jakimś cude się cały dzień spodziewałem... ale nie Psycho Kucyka Z Fabryki Tęczy, który przebrał się za hiszpańską inkwizycje.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 17:49
@KingsMax:
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:50
Bycie wrednym na siłę jest takie śmieszne :)))))
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:40
@Fioletowy: ty chyba nie wiesz do kogo mówisz synu :----))))
Odpisz
25 sierpnia 2015, 16:36
@gulpin: Do ludzi z komentarzy.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:53
Teraz to będzie mój życiowy cytat...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:58
Ja mam jej bluzkę z napisem:
"Codziennie budzę się piękniejsza,ale dzisiaj to już przesadziłam"
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:10
Nie każdy musi mnie lubić, wkońcu nie każdy ma dobry gust.
Mała Mi
Mam taka bluzkę 😊
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:21
@robakzniemiec: me too
Odpisz
24 sierpnia 2015, 23:01
Zawsze kochałam tą wku*wiającą, egoistyczną dziewuchę :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 23:00
Mała Mi- jedyna w miarę normalna osoba w Muminkach :/
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:26
zawsze bałam się tej bajki
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:36
Mądrości Małej Mi czas zacząć.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 21:22
uwielbiałem jej jakże z pozoru straszy ale jednak zabawnie realistyczy tok rozumowania.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:07
Nigdy nie lubiłem tego małego, skrzeczącego, aroganckiego i zarozumiałego skrzata.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:56
A ja bałem się buki.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:59
@Whitefaster: Buka? Była ostatnio w jednej książce która czytałam, że niby kable od światła wpierdziela.
Odpisz