Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Verdaniusz67

26 sierpnia 2021, 22:31

HWDP

Avatar XiaTheWolf

26 sierpnia 2015, 11:28

West Highland White Terrier...Mam takiego~!
Ta informacja odmieniła sens życia tylu osób...aż 0. :v

Avatar TheThopaz

27 grudnia 2015, 22:24

@XiaTheWolf: To odmieniło moje życie!

Avatar XiaTheWolf

28 grudnia 2015, 00:20

@TheThopaz: Patrz datę dodania komentarza...

Avatar TheThopaz

28 grudnia 2015, 10:39

@XiaTheWolf: To i tak odmieniło moje życie!

Avatar Zlomiarz

25 sierpnia 2016, 20:10

@XiaTheWolf: Też mam West Highland White Terriera :D

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 09:21

Znałem to!

Avatar PoczoxD

8 marca 2016, 15:54

R.I.P ludzie z Epilepsją [*] świeczka dla nich

Avatar dawidz1612

27 stycznia 2016, 11:22

Znam stronkę.

Avatar Koniczek02323

15 listopada 2015, 10:06

doge tak bardzo wesoły!:D

Avatar WaterFlow

9 października 2015, 19:39

Czy ja tu widzę yorka...

Avatar PurpleGirl

25 sierpnia 2015, 17:01

Ja mam husky'ego :3
#Nobodycares

Avatar Edziu01

25 sierpnia 2015, 10:48

Avatar JestemSzajbusZbfxD

23 sierpnia 2015, 11:36

Ten pies za jamnikiem jest mój ^^

Avatar furry_candy_husky_

24 sierpnia 2015, 20:14

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2015, 20:39

@furry_candy_husky_: Nie, husky.

Avatar kasza_w_sprayu

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 04:02

@JestemSzajbusZbfxD: West, albo Coton de Tulear ^.^

Avatar JestemSzajbusZbfxD

25 sierpnia 2015, 10:25

@furry_candy_husky_: Dokładniej: west highland white terrier

Avatar Sebzer

25 sierpnia 2015, 08:25

Mops(czop) jest mój

Avatar Taktik19

24 sierpnia 2015, 23:24

Za**biaszcze efekty specjalne.

Avatar Kasiuula

24 sierpnia 2015, 21:22

witam w internecie

Avatar kasiapgpl

24 sierpnia 2015, 21:13

nany dog

Avatar psychopatix

24 sierpnia 2015, 20:42

biegną ci wpier#olić :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Nie idź!

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka