Jaką obudowę chcę, a jaką mam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2015, 15:47
Kto by chciał 3metrowy illuminati ( tydydydydy ) komputer tak bardzo niefunkcojnalny i po h*j taki duży jak można mieć w pudełku -_-
Odpisz
2 czerwca 2016, 19:36
@Mafionek: no ta, racja, wygląda całkiem legitnie. A jak szprajem pomalujem, to będzie nawet lepsza od tego Illuminati
Odpisz
3 czerwca 2016, 17:28
@kopytkon: No właśnie! Jeszcze jakieś światełka porzyczypiamy i bedze 100% Deutch Gut!
Odpisz
2 czerwca 2016, 20:09
na czubku teko 1szego jest szklane illuminati
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:43
Druga bardziej funkcjonalna. Można łatwo otworzyć, jeśli zajdzie taka potrzeba. Można coś na niej postawić.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:17
Biorąc pod uwagę wymianę części i utrzymanie czystości to drugie to przebłysk geniuszu?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:11
Liczy się wnętrze.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 17:27
To... to...
...
PIĘKNE!!!!! (te drugie ;P)
Odpisz
27 sierpnia 2015, 17:12
Ja mam All-in-one
Odpisz
27 sierpnia 2015, 17:09
To pierwsze to illuminati...
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:14
@Niszczyiel: Niestety nie. To procesor.
Odpisz