Idealny dzień na granie w gry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 października 2021, 12:47
No ja nie wiem czy fajnie jest grać w burze
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:03
Apokalipsa zombie. Coś na co czeka chyba każdy szanujący się gracz.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:53
@Lumaq: jestem szanujacym i myślącym graczem i czekam bardziej na nową odsłonę half LIFE
Odpisz
6 września 2015, 16:17
@Lumaq: typowe rozumowanie gracza
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:10
@WolfWolfyWolf: informacja z przyszłości: w 2020 wyszło Half Life:Alyx
Odpisz
7 października 2017, 14:58
To drugie to zły dzień bo ci słońce w monitor nap***dala
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2016, 14:44
To ostatnie to faktycznie, po przez eliminacje innych graczy zmniejsza lagi.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:22
Za wyjatkien dni w ktorych trzeba isc do szkoly ;-;
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 13:58
To 2 raczej nie... Bo słońce będzie w monitor świecić...
EDIT: Sorry. Nie przeczytałem komentarzy niżej, więc nie hejtujcie.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:57
1 idealnie
2 słońce wali w monitor ale jak zasłonisz okno to nie ma problemu pozatym jest za gorąco by wychodzić na dwór więc idealnie
3 nie będzie neta więc to zbyt duże ryzyko ale nadal można grać offline
4....
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:52
1: Idealne
2: Słońce wali w monitor, więc NIE
3: Wywali prąd, więc NIE
4: Wszyscy umrzemy, więc NIE
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:36
Nie ma nic piękniejszego niż zachód słońca w Durotarze.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:32
3 i 4 to napewno nie!
Odpisz
7 października 2015, 16:20
@vanesska8: widzę, że nowa ?
Odpisz
7 października 2015, 16:30
Niet
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:05
to drugie to raczej nie, bo słoneczko świeci w monitorek
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:08
@Smashrum: trzecie też nie bo piorun walnie w linie i po kompie ;(
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:17
@Smashrum: I właśnie dlatego mądrzy ludzie stworzyli ten wspaniały wynalazek, jakim są rolety.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:13
jak jest gorąco to niezbyt bo komputer się grzeje i klawiatura czasem nie chce działać (albo to komputer tak zmula)
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:03
PC Master Race.
Odpisz