Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mooped

26 września 2015, 17:55

ja spędzam czas jeszcze inaczej
dałbym zdjęcie ale dostane bana za promowanie pewnych napoi ;v

Avatar ThePolishKillerPL

19 lutego 2016, 10:11

@mooped: Możesz powiedzieć po prostu nazwę napoju (np. 7Up, Coca-Cola, Pepsi, Fanta, Mountain Dew) #Odpowiedź_Na_Stary_Koment_Wery_Macz

Avatar mooped

19 lutego 2016, 10:13

@ThePolishKillerPL: To było w 2015 ;_;

Avatar ThePolishKillerPL

19 lutego 2016, 10:26

@mooped: Ale i tak stary, bo kilka miesięcy temu :P

Avatar Archeologwinternetach

4 lipca 2016, 22:16

@ThePolishKillerPL: Coraz więcej archeologów w tym internecie.

Avatar ThePolishKillerPL

5 lipca 2016, 08:58

@Archeologwinternetach: Przepełnienie internetów od archeologów?

Avatar Archeologwinternetach

5 lipca 2016, 21:56

@ThePolishKillerPL: Jeszcze nie, ale się na to zapowiada.

Avatar Xeviu

27 kwietnia 2023, 22:50

@mooped: Nadal nie powiedziałeś jaki to napój

Avatar julka1280

26 września 2015, 18:14

Zawsze należy być sobą :v

Avatar Heartbreaker

Edytowano - 26 września 2015, 17:46

Hah, ja mówię wszystkim, że robiłam pierwsze, a tak naprawdę...drugie :D

Ps: ta kobieta na pierwszym obrazku robi źle to ćwiczenie, linia kolano-pięta powinna iść prosto, a nie pod ukosem -_-

Avatar Cumulonibus

26 września 2015, 17:46

Ja tak samo

Avatar
Konto usunięte

26 września 2015, 16:03

Prawie miesiąc siedział w poczekalni...

Avatar world_ball

Edytowano - 29 sierpnia 2015, 12:26

całe moje wakacje to drugi obrazek.

Avatar Adsai

29 sierpnia 2015, 12:19

A ja idę do komputera, a potem się dziwie czemu już ciemno.

Avatar Crobat

29 sierpnia 2015, 12:02

Ja robię kilka seri pompek i idę dalej spać ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Nigdy na to nie wpadną

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka