Nawet kot smuta przy tej scenie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Taktycznie
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2018, 22:36
Jak będe 10 cm od telewizora to oczy też mi będą łzawić
Odpisz
3 września 2016, 18:31
jeżeli chcecie wiedzieć, to gdy pierwszy raz oglądałam króla lwa to się przy tej scenie śmiałam.
Odpisz
9 listopada 2015, 20:13
Kot:On wygląda jak ja...to znaczy..... *płacz*
Odpisz
27 września 2015, 11:56
Dla mnie to nie jest smutne😛
Odpisz
26 września 2015, 17:45
Tylko mnie ta scena nie smuci? Wgl. nie lubię "Króla Lwa" :/ [__________________________________________________________] <---- pudło na hejty
Odpisz
26 września 2015, 18:43
Każdy ma inny gust a po za tym co z tego że tego nie lubisz?
Odpisz
26 września 2015, 21:35
Szukam kogoś, kogo obchodzi że nie lubisz.
Odpisz
21 września 2015, 16:16
Wy chyba nie czytaliście sceny, w której Vito Corleone pracuje w ogródku ;_____________;.
Odpisz
26 września 2015, 16:05
@figaro19: Kto?
Odpisz
26 września 2015, 16:09
Ojciec Chrzestny.
Odpisz
27 września 2015, 10:00
@figaro19: To takie smutne... ;-;
Odpisz
26 września 2015, 16:02
:D
Odpisz
21 września 2015, 15:42
To nie jest aż tak smutne. "Niekończąca się opowieść", śmierć Atreyu (nie pamietam jak się to pisze) jest smutniejsza.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 15:30
to bardziej zdziwienie...
albo "żarty sobie stroisz?"
Odpisz
21 września 2015, 15:08
Ja nigdy tego czegoś nie oglądałam
Hejty tu -> \____________________________________/
Odpisz
26 września 2015, 16:47
@MasterChleb: Hejt -----> |________| Pudełko zapełnione w 20% xD
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 17:58
@MasterChleb: WoW ile szczałek w dół, mój rekord :)
Odpisz