Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2021, 17:18
Chcę tam :<<<
Odpisz
12 września 2015, 18:29
sowiarnia
Odpisz
11 września 2015, 10:15
kto mi powie gdzie to jest ?
Odpisz
11 września 2015, 15:41
@Nech24: Na ulicach Tokio. Ta sowia kawiarnia zwie się Fukuro no Mise.
Odpisz
11 września 2015, 18:37
chce do Tokio
Odpisz
11 września 2015, 14:20
gdzie to?
Odpisz
11 września 2015, 12:23
Sowia kawiarnia... Sowiarnia?
Odpisz
11 września 2015, 10:29
Rozwijane zdjecia
Odpisz
11 września 2015, 10:29
@Jadrochwyt: żałosne
Odpisz
11 września 2015, 10:30
@jacek3321: Takie jak ty
Odpisz
11 września 2015, 10:31
@Jadrochwyt: Szczym ryj
Odpisz
11 września 2015, 10:33
@jacek3321: a ty dupe
Odpisz
11 września 2015, 10:33
@Jadrochwyt: Zamknij pi**e
Odpisz
11 września 2015, 10:34
@jacek3321: Już zamknięta teraz twoja kolej
Odpisz
11 września 2015, 10:35
@Jadrochwyt: Żałosne troche jak ten twój klub
Odpisz
11 września 2015, 10:36
@jacek3321: Lepszy od tego twojego
Odpisz
11 września 2015, 10:37
@Jadrochwyt: Ku*wo
Odpisz
11 września 2015, 10:38
@jacek3321: Lech-Korona 0:0 Legia-Korona 1:2
Odpisz
11 września 2015, 10:39
@Jadrochwyt: Korona jeden na milion meczy ma dobry a tak to dostają w dupe
Odpisz
11 września 2015, 11:31
@jacek3321: Wyjaśnia czemu są tak wysoko w tabelii
Odpisz
11 września 2015, 11:33
@Jadrochwyt: Bo nikt inny nie gra
Odpisz
11 września 2015, 11:38
@jacek3321: 16 zespołów
Odpisz
4 września 2015, 21:57
Ta się przyda
Odpisz
4 września 2015, 21:58
@Fox9191: Kur*a je***y obrazek nie wczytał się ㅠ.ㅠ
Odpisz
4 września 2015, 15:10
ta ostania jest mroczna
Odpisz
3 września 2015, 23:00
ktoś potrzebuje mojego towarzystwa?
Odpisz
3 września 2015, 22:32
Sowa i przyjaciele, 100% prywatność.
Odpisz
3 września 2015, 22:08
Sowy to czysta za**bistość.
Odpisz
3 września 2015, 21:28
Gdzie Hedwiga? A, no tak... ona nie żyje.
Odpisz