Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Angielskie śmieszki
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2018, 23:40
je**ne furry
Odpisz
28 listopada 2017, 15:53
Odpisz
8 września 2015, 15:35
To wywerna, nie smok...
Odpisz
8 września 2015, 15:55
@RoundHere: Ćśś,w pierwszej doto była Żmijem Mrozu.
Poza tym wiwerny to też smoki,stop rasizmowi!
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 15:58
@Crobat: Wywerny to nie smoki, a w DotA WW miała tylko skórkę Żmija bo tylko taką skórkę Icefrog miał do wyboru, same Żmije Mrozu były w uniwersum Warcrafta.
Odpisz
8 września 2015, 16:01
@RoundHere: Niby dlaczego wiwerny to nie smoki?
Odpisz
8 września 2015, 16:41
@Crobat: Wywerny posiadają tylko 1 parę odnóży tylnych i skrzydła. Smoki posiadają 2 pary odnóży, przednie i tylne.
Odpisz
8 września 2015, 16:48
@KoziLowca: Mówisz o smokach właściwych,a ja pytam ogólnie o smoki,czyli też wiwerny i smoki niższe.
Odpisz
8 września 2015, 19:15
@Crobat:
Smoki zieją, wywerny
nie. Smoki Właściwe mają cztery
łapy, wywerny tylko dwie. Smoki
tylko zieją ogniem i atakują
pazurami, wywerny używają
mózgu by zaatakować z zaskoczenia. Jeśli chcesz poznać
więcej daję ci tekst o WW z Doty:
Jak wszyscy wielcy poeci, Auroth
chciała poświęcać czas tylko na
pisanie, ale życie zimowej
wiwerny jest pełne przeszkód. Epopeje o prasmokach mają
długą i kolorową historię, ale
niektórzy sądzą, że pozostali
uczeni nie tworzą tak płodnie jak
dawniej z zaledwie kilkoma
linijkami, które dodano do Eddy o prasmokach od czasu ostatniej
epoki świetności. Auroth
ubolewa: „Zapomnieliśmy, że w
życiu można więcej niż tylko
zwyciężać i dominować nad
wrogami. Powinniśmy również przeżyć nasze życie w dążeniu to
twórczej ekspresji.” Wyruszywszy
na wyprawy badawcze,
kolekcjonuje ona książki dla
inspiracji. Ale wszystkie te
badania potrafią być bardzo rozpraszające i spędza przez to
za mało czasu na pisanie.
Chociaż wie, że powinna,
przyczajona w swoim leżu,
dodawać kolejne linijki do Eddy,
to ciągle odnajduje siebie oddaną
epickiej walce z potężnymi
wrogami. Rabuje zamki,
najeżdża
starożytne biblioteki... i jeśli tak
się zdarzy, to zagarnia dla siebie całą chwałę, ciągle
wmawiając sobie, że to tylko
efekt uboczny jej badań. Faktem
jest, że o ile jej umiejętności i
siła na polu bitwy są legendarne,
to zdolnościami literackimi z trudem mogła by zyskać
czyjekolwiek uznanie. Mimo to
nie zadowala jej bycie tylko
bohaterem heroicznej opowieści.
Chce ją również sama pisać.
Odpisz
8 września 2015, 20:31
@RoundHere: Z inteligencją to akurat zależy od uniwersum,bo w większości to smoki też używają sprytu.
Odpisz
26 września 2015, 08:17
@Crobat: wiwerny to taki podgatunek smoków, bo są też smoki chińskie, które zazwyczaj mają dwie łapy. Nie wszystkie smoki zieją też ogniem.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 08:47
@Janusz_Przewodnik: Wszyscy się kłócicie czy wywerna to rodzaj smoka, a tak naprawdę wszystko zależy od uniwersum. W jednym tak, w innym nie.
Odpisz
26 września 2015, 08:51
@Hartio: MAMY ZWYCIĘZCĘ!!!!! *publiczność szaleje*
Odpisz
26 września 2015, 08:51
@Hartio: W końcu ktoś rozsądnie gada.Na przykład w Skyrimie smoki mają dwie łapy i skrzydła.Swoją drogą wolę takie smoki,bo są bardziej realistyczne.
Odpisz
26 września 2015, 10:02
@Crobat: nie tylko ty
Odpisz
5 czerwca 2017, 15:04
@Crobat: Ch** ku*wa dragonknight na R
Odpisz
20 lutego 2017, 20:30
co może być miłością mojego życia księżniczka czy wywerna?
wybieram wywernę bo księżniczka nie potrawi walczyć i latać.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 13:23
Dass Ass
Odpisz
8 września 2015, 13:52
@Dantalian: Jakbyś chciał w celach edukacyjnych,to ona nazywa się Auroth.
Odpisz
8 września 2015, 14:21
@Crobat: Dziękuję przyjacielu napewno wykorzystam to w celach edukacyjnych
Odpisz
26 września 2015, 07:47
@Crobat: Wtf, wyszukałem to na r34 dla jaj ;-;
Odpisz
26 września 2015, 08:38
@UkradliMiNick: tam znajdziesz wszystko, nawet hitlera
Odpisz
26 września 2015, 08:45
@bylejakbylegdzie: Wiem ;----;
Odpisz
26 września 2015, 12:36
@UkradliMiNick: O_O aja nic nie znalazłem, chyba (na szczęście) szukam na złych stronach XD
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:44
@Crobat: teraz to winter wyvern
Odpisz
27 stycznia 2016, 16:15
@WolfWolfyWolf: Jestem przekonany że nadal ma na imię Auroth.Poza tym jak to "teraz"?Zawsze była Winter Wyvern.
Odpisz
28 stycznia 2016, 01:05
@Crobat: ale teraz nie ma "auroth" tylko winter wyvern...ww dla doty...wywerna...ww w lolu...wilkołak .-.
Odpisz
28 stycznia 2016, 14:52
@WolfWolfyWolf: To niby jak się teraz nazywa?
Odpisz
31 stycznia 2016, 23:53
@Crobat: no winter wyvern...chyba, bo ostatnio mało gram w dote, a od ostatniego to kilka gier było
Odpisz
1 lutego 2016, 17:20
@WolfWolfyWolf: No dobrze,to jeszcze raz od poczatku.
-Jest zimową wywerną,czy jakkolwiek to by przetłumaczyć.
-Na imię ma Auroth.
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:48
Dota 2 :)
Odpisz
17 listopada 2015, 06:50
A to niebieskie gówno to...
.
.
.
.
.
.
.
UŻYTKOWNICZKA NIEBIESKISMOKEU!
Odpisz
26 września 2015, 11:33
też bym tak zrobił...
Odpisz
26 września 2015, 11:15
Znowu te furfagi...
Odpisz
26 września 2015, 09:30
Ejj,poprzedni tytuł dobrze pasował i był zabawny i w ogóle. ;-;
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 08:59
średnia wykonanie ale pomysł ciekawy poza tym oryginał był lepszy
Odpisz