Wrzucimy wszystkie legendarne Pokemony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2016, 11:20
pozdro tych co patrzą stare obrazki.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:40
@FanNinjaKiwi222: pozdro
Odpisz
1 października 2016, 22:34
@FanNinjaKiwi222: pozdro
Odpisz
19 maja 2017, 21:28
@caltinks_2: pozdro
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:35
@FanNinjaKiwi222: pozdro
Odpisz
19 lipca 2017, 19:50
@FanNinjaKiwi222: Pozdro po prawie roku
Odpisz
20 lipca 2017, 13:26
@FanNinjaKiwi222: pozdrawiam
Odpisz
21 lipca 2017, 12:49
@rafal603: legendy niedługo
Odpisz
31 lipca 2017, 11:21
@FanNinjaKiwi222: o ironio
Odpisz
11 grudnia 2017, 08:29
@kapitan_Rosja:
Odpisz
5 sierpnia 2018, 17:51
@FanNinjaKiwi222: Pozdro
Odpisz
23 stycznia 2019, 23:56
@allduckslikewater: Pozdro
Odpisz
30 marca 2020, 01:28
@michal240042: ooo z tego roku,, Katastrofy"jeszcze nie było
Więc... Pozdrawiam
Odpisz
28 czerwca 2017, 08:11
a lakarnum nie korzysta bo nie gra :(
Odpisz
31 lipca 2017, 11:22
@koksov6: o widzę fana lukrecji
Odpisz
31 lipca 2017, 12:03
@kapitan_Rosja: nom troche
Odpisz
11 lipca 2017, 11:50
Dobrze ze nie jestem legendarny
Odpisz
2 października 2015, 20:16
Ale dajcie najpierw Pokemon GO imigrantom.
Odpisz
1 października 2015, 15:04
Z jakiego to filmu?
Odpisz
28 września 2015, 16:15
No raczej, że jak w moim obszarze nie będzie pokemonów, to nie będę grał. Chyba, że na początku będzie możliwość wybrania swojego pierwszego pokemona.
Odpisz
28 września 2015, 06:50
Czyli wszystkie te pokemony trafią do obozu.
Odpisz
27 września 2015, 21:45
That's the evilest thing, I can imagine.
Odpisz
27 września 2015, 20:11
oby to było tak że np. jestem w malej miejscowości i nie opuszczając jej za bardzo mam dostęp do wszystkich pokèmonów a nie tak jak twierdzi autor obrazka że będzie trzeba zapi***alać po całym świecie za jednym pokemonem bo to by było bez sęsu i w ogóle nieopłacalne.
Odpisz
27 września 2015, 20:20
@Sebzer: Gdybyś miał wszystkie na wyciągnięcie ręki to by było zbyt nudno.
Odpisz
27 września 2015, 18:14
A w Polsce same Magikarpy...
Odpisz
27 września 2015, 18:19
Magikarpy wyemigrowałyby z polski do Niemiec.
Odpisz
27 września 2015, 18:24
Panie, poczekaj pan. Zaraz (ta zaraz) będą same Gyardosy. Trzeba tylko czasu. No i expa.
Odpisz
27 września 2015, 18:25
@Lumaq: Panie, poczekaj pan. Jeżeli na starter będzie Magikarp i później same Magikarpy, to gówno zrobimy :v.
Odpisz
27 września 2015, 18:38
Why Polska małą literą, a Niemcy wielką?
Odpisz
27 września 2015, 18:40
@Myszkapl: Zgodnie z wykrywaniem błędów, forma ta jest poprawna.
Odpisz
27 września 2015, 18:41
To nie jest przymiotnik, więc mimo wszystko jest niepoprawna.
Odpisz
27 września 2015, 18:42
@Myszkapl: tak sie o pisownie "Polska" troszczysz ,a mieszasz z polskim angielski.
Odpisz
27 września 2015, 18:44
@popek9001:
Ona akurat zrobiła to dla żartu...
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 18:47
@popek9001: Używanie makaronizmów w mowie potocznej - normalna i spoko sprawa.
Ale zła ortografia - to już nie jest ok.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 20:13
Magikarpy są epickie! *PLUSKANIE!* *PLUSKANIE!* *MAGIKARP UŻYŁ RUCHU PLUSKANIE!*
.
.
.
.
.
...Ale nic się nie stalo
[*]
Odpisz
27 września 2015, 18:13
Szkoda że legendarne poki będą dostępne tylko w rajdach gdzie jednym z miejsc pokazanych w tlailerze jest Btoadway w nowym jorku, róbcie dalej memy pokemon go nie mając pojęcia co tam się będzie dziać ;)
Odpisz
27 września 2015, 18:17
@bionic2000: Wyprzedziłeś/aś mnie.
Odpisz
27 września 2015, 19:04
@shizofrenik: Eś ile razy mam to tłumaczyć .-.
Odpisz
27 września 2015, 19:19
@bionic2000: No wybacz. Winx na avatarze zawsze będzie mnie zmylał.
Odpisz
27 września 2015, 18:57
Lepiej na Antarktydę :D
Odpisz
27 września 2015, 18:43
Znajdę je w obozie!
Odpisz
27 września 2015, 18:09
Lepiej: Wmówić wszystkim, że wszystkie legendarne pokemony są w Korei Północnej, a tak na prawdę dać tam tylko jednego pokemona, np. Rattata.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 18:19
@Vader0PL: rattata jest w Korei? Jadę tam
Odpisz
27 września 2015, 18:05
Albo Onyxa do Stonehenge...
Odpisz