Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Tacy sami, a ściana między nami
No to posłuchane
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2018, 21:37
Chodzi o to, że obito ma serce po prawej stronie?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:28
Jestem zimnym Sku*wysynem... Z tego żyje.
Odpisz
5 października 2015, 18:07
Najszybsza droga do serca Obito i Rin???
CHIDORI!!!
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 18:25
@ziezie666: O NIEEEEE!! Zabiłem Rin a dla Obito obiecałem że będę ją chronił. Zabiję Obito i będzie po sprawie.
Odpisz
5 października 2015, 18:55
@obelus284:
Odpisz
6 października 2015, 16:12
@Hoggehr: XD
Odpisz
14 lutego 2016, 17:42
@Hoggehr: ON MA 2 OCZU ......
Odpisz
17 października 2015, 23:10
Biedny Obito ;-;
Odpisz
5 października 2015, 19:53
Czemu Tobi nosi maskę? BO OBITO MU MORDĘ HEHEHE
Odpisz
8 października 2015, 16:30
@Edziu01: O ku*wa XD
Odpisz
13 października 2015, 07:53
@Edziu01:
Odpisz
8 października 2015, 12:55
Odpisz
6 października 2015, 18:12
ten moment kiedy twoj przyjaciel wspomina o twoim bylym zaraz po waszym zerwaniu
Odpisz
5 października 2015, 23:50
Ale ją mam serce...demona...w ręku...ale mam!
Odpisz
5 października 2015, 22:43
Czy wy naprawde nie wiecie co to anime?Oglądacie tylko ,,Gdzie jest Nemo''? ,,chodzi o to, że nie masz serca, czy, że jesteś paskudny?''Paskudny to ty jesteś bo nie wiesz co tej postaci (obito ) się stało .Połowę twarzy mu zgnieciono przez kamien i dlatego jest ,,paskudny'' ...
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 21:05
@klaudia07722: No dobrze rozumiem, ale po co ta agresja?
Odpisz
5 października 2015, 21:15
chodzi o to, że nie masz serca, czy, że jesteś paskudny?
Odpisz
5 października 2015, 21:42
@coloman: raczej że nie ma serca
Odpisz
5 października 2015, 22:39
@Quest123: to można zapchać pieniędzmi
Odpisz
5 października 2015, 22:25
no właśnie. Przecież kto chciałby chodzić z kimś kto ma dziurę w klatce piersiowej?
Odpisz
5 października 2015, 21:41
bo jesteś postacią z,anime która nie istnije
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 19:06
Nie spotykasz się z żadną dziewczyną, bo masz dziurę w klatce piersiowej?
Odpisz
5 października 2015, 19:27
@Jasonicos: Kto zechciałby kolesia z wielką dziurą w klatce piersiowej?
Odpisz
5 października 2015, 21:30
ja
Odpisz
5 października 2015, 18:18
Myślałem że chodzi o to coś na oku ;-;
Odpisz
5 października 2015, 18:38
Ale które? Jedno i drugie jest dziwne!
Odpisz
5 października 2015, 20:51
Rinnegan i Sharingan to są.
Odpisz
5 października 2015, 20:37
Powiedz to Generałowi Szramie...
Odpisz