Chyba troszkę za długo przetrzymałem w piekarniku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2017, 15:00
Tyle bólu w jednym obrazku...
Odpisz
5 października 2015, 19:25
Gdyby ta pizza była dobra to ten kawałek pizzy by wszedł do pokoju i zaczął walić moją twarzą o klawiaturhjkghdjkfgchjrbcsdkrfbskycrgbmjecec bkfefceybkfesrcbrih6erhfh efhr e bebf tsefrbbo faaeffbifbef.q
Odpisz
5 października 2015, 19:43
@polak922: stary bo do mnie jeszcze przyjdziedkidjdjejejsiisjwnwkaopaoe88282727hhrhsjzjsnjwjdi382i2ii2o2829292ieuhehdndjsowow8iw.
Odpisz
5 października 2015, 19:57
@lucky20: ha! A ja mam podwójne zamki wiec mi nie ejfjefejefhhefihwifhefheifheidhwdiwfiehfiahdishciehi3fn3ifhr7fheifhsfiabdisfb
Odpisz
5 października 2015, 20:55
@Edward713: A do mnie napewno dsjghgifdshgifdshiughfdsiughdfshgfdshjfdshj
Ha.
Wiedziałem że wejdzie w tą zasadzkę teraz Pizza nie żyje
Odpisz
22 kwietnia 2016, 19:23
@UngrammarSoviet:
ty chory pojeb*e
Odpisz
5 października 2015, 21:30
NIEBIESKA PIzzA!
Odpisz
6 października 2015, 17:51
@YFYDB: no chyba nje...
Odpisz
7 października 2015, 16:59
@kakcioo: To czarno - niebieski odcień czarnego. Kolorów nie rozróżniasz?
Odpisz
5 października 2015, 20:07
Trochę? To wygląda okropnie!
Lepiej to wyrzuć i tego nie jedz ;-)
Odpisz
5 października 2015, 23:39
@Magda_Gejzer: Pizza to pizza, po co drążyć temat?
Odpisz
6 października 2015, 17:53
to je magda wrestler
Odpisz
5 października 2015, 20:52
Obsydianowa pizza!
Odpisz
6 października 2015, 17:52
za dużo kloców
Odpisz
Edytowano - 6 października 2015, 07:33
Nie... tylko zeskub pieczarki i git.
Odpisz
5 października 2015, 22:12
E tam nadal dobra
Odpisz
5 października 2015, 21:42
no córz takie życie
Odpisz
5 października 2015, 23:37
@Asteria: Błąd ortograficzny, moje oczy...
Odpisz
5 października 2015, 18:12
...Ale i tak zjem bo pizza to pizza.
Odpisz
5 października 2015, 18:50
I to jest słuszna postawa
Odpisz
5 października 2015, 21:31
Avatar świetnie pasuje.
Odpisz
5 października 2015, 20:54
Śląska Pizza
Odpisz
5 października 2015, 20:23
Tak spalam 800 kalorii w pół godziny.
Odpisz
5 października 2015, 18:03
Tak zbeszcześcić pizzę
Odpisz
5 października 2015, 20:22
Botbogs?
Odpisz
5 października 2015, 20:02
Czarne jak moja dusza.
Odpisz
5 października 2015, 19:56
Tylko troszeczkę ;)
Odpisz
5 października 2015, 18:57
toć to rasizm ! że co że czarna to nie dobra ? w pierdlu odechce ci się łamać prawo !
Odpisz