memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 września 2016, 15:45
to uczucie gdy masz tak dużo obrazków na głównej, że dodajesz do ulu i zapominasz, że to twój
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:36
XD
21 czerwca 2017, 22:00
@Ameron: tak
21 czerwca 2017, 22:02
Sam tak raz miałem, choć raczej w setkach obrazków nie dodaje :o
8 października 2015, 17:36
Nigdy nie ufaj rudym i Sylwiom.
18 października 2015, 12:03
@Rewrew: Mam koleżankę Sylwie, która przyjaźni się z rudą.
18 października 2015, 12:17
@KingsMax: Zabić to zanim złożą jaja!
18 października 2015, 12:19
@KingsMax: Dam dam damm!!
18 października 2015, 12:26
@KingsMax: Combo kill
18 października 2015, 12:33
@Rewrew: Ja mam rudą Sylwie w klasie XD
18 października 2015, 12:42
@Rewrew: D: ostatnio mnie fryzjerka trochę na rudo zrobiła....
18 października 2015, 12:45
@Bladziunia: Masz ciężkie zadanie. Musisz potajemnie zabić rudą Sylwię. Za wykonane zadanie, dostaniesz satysfakcje i ekstra wybuch za twoimi plecami.
18 października 2015, 12:50
@polandball1: Do tego ta ruda mi się podoba.
18 października 2015, 13:06
@Rewrew: Ufarbuję się na rudo, będę złem wcielonym.
18 października 2015, 13:17
@julka1280: Czemu? Ja im ufam.
18 października 2015, 15:12
@KingsMax: Wszyscy rudzi, których znam są... Chorymi poje**mi, więc chyba sam rozumiesz.
18 października 2015, 15:17
@julka1280: U mnie tylko jeden rudy jest dziwny, ale nie jest masakrą. Reszta jest normalna.
19 października 2015, 16:00
@pawel4134: Eeeee... nie!
Edytowano - 15 grudnia 2015, 16:30
@KingsMax: Mam koleżankę Sylwie, która jest ruda. I siostrę Sylwie.
18 października 2015, 23:13
Sylwia Sku*wiel ;D
8 października 2015, 16:13
raz pisałam "Spróbuj ponownie, obraz się nie wczytał"
18 października 2015, 12:04
@Windows_10: ubaw po pachy xD
Edytowano - 18 października 2015, 12:07
@Windows_10: Hahahahhahhahaha! Nie.
Edytowano - 18 października 2015, 13:01
@Jasonicos: nie. Hahahahahah
18 października 2015, 13:02
@Windows_10: Windows_10 wysłał zdjęcie.
18 października 2015, 13:08
@Windows_10: Wyślij jeszcze raz. Nie chce mi się wyświetlić :/
18 października 2015, 15:55
@Jasonicos: spróbuj ponownie.
18 października 2015, 19:12
@Windows_10: Plz jeszcze raz. ; - ;
18 października 2015, 18:23
trollolollo
Bo wszystkie Sylwie to trolle ;*
18 października 2015, 13:43
@Lama_w_kropki: Ja nie :V a może jednak..
18 października 2015, 13:16
Ja zrobiłam tak samo mojej koleżance xD
8 października 2015, 18:02
ha ha ha dobre
@Zgadnijktoto: *czyta twój nick* Hym... może Cj
8 października 2015, 16:39
Już dawno tak robiłem...
8 października 2015, 16:24
Tylko wypróbować i sprawdzić kto się nabierze :)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 września 2016, 15:45
to uczucie gdy masz tak dużo obrazków na głównej, że dodajesz do ulu i zapominasz, że to twój
Odpisz
21 czerwca 2017, 21:36
XD
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:00
@Ameron: tak
Odpisz
21 czerwca 2017, 22:02
Sam tak raz miałem, choć raczej w setkach obrazków nie dodaje :o
Odpisz
8 października 2015, 17:36
Nigdy nie ufaj rudym i Sylwiom.
Odpisz
18 października 2015, 12:03
@Rewrew: Mam koleżankę Sylwie, która przyjaźni się z rudą.
Odpisz
18 października 2015, 12:17
@KingsMax: Zabić to zanim złożą jaja!
Odpisz
18 października 2015, 12:19
@KingsMax: Dam dam damm!!
Odpisz
18 października 2015, 12:26
@KingsMax: Combo kill
Odpisz
18 października 2015, 12:33
@Rewrew: Ja mam rudą Sylwie w klasie XD
Odpisz
18 października 2015, 12:42
@Rewrew: D: ostatnio mnie fryzjerka trochę na rudo zrobiła....
Odpisz
18 października 2015, 12:45
@Bladziunia: Masz ciężkie zadanie. Musisz potajemnie zabić rudą Sylwię. Za wykonane zadanie, dostaniesz satysfakcje i ekstra wybuch za twoimi plecami.
Odpisz
18 października 2015, 12:50
@polandball1: Do tego ta ruda mi się podoba.
Odpisz
18 października 2015, 13:06
@Rewrew: Ufarbuję się na rudo, będę złem wcielonym.
Odpisz
18 października 2015, 13:17
@julka1280: Czemu? Ja im ufam.
Odpisz
18 października 2015, 15:12
@KingsMax: Wszyscy rudzi, których znam są... Chorymi poje**mi, więc chyba sam rozumiesz.
Odpisz
18 października 2015, 15:17
@julka1280: U mnie tylko jeden rudy jest dziwny, ale nie jest masakrą. Reszta jest normalna.
Odpisz
19 października 2015, 16:00
@pawel4134: Eeeee... nie!
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 16:30
@KingsMax: Mam koleżankę Sylwie, która jest ruda. I siostrę Sylwie.
Odpisz
18 października 2015, 23:13
Sylwia Sku*wiel ;D
Odpisz
8 października 2015, 16:13
raz pisałam "Spróbuj ponownie, obraz się nie wczytał"
Odpisz
18 października 2015, 12:04
@Windows_10: ubaw po pachy xD
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:07
@Windows_10: Hahahahhahhahaha!
Nie.
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 13:01
@Jasonicos: nie. Hahahahahah
Odpisz
18 października 2015, 13:02
@Windows_10: Windows_10 wysłał zdjęcie.
Odpisz
18 października 2015, 13:08
@Windows_10: Wyślij jeszcze raz.
Nie chce mi się wyświetlić :/
Odpisz
18 października 2015, 15:55
@Jasonicos: spróbuj ponownie.
Odpisz
18 października 2015, 19:12
@Windows_10: Plz jeszcze raz. ; - ;
Odpisz
18 października 2015, 18:23
trollolollo
Odpisz
8 października 2015, 16:13
Bo wszystkie Sylwie to trolle ;*
Odpisz
18 października 2015, 13:43
@Lama_w_kropki: Ja nie :V a może jednak..
Odpisz
18 października 2015, 13:16
Ja zrobiłam tak samo mojej koleżance xD
Odpisz
8 października 2015, 18:02
ha ha ha dobre
Odpisz
18 października 2015, 12:03
@Zgadnijktoto: *czyta twój nick* Hym... może Cj
Odpisz
8 października 2015, 16:39
Już dawno tak robiłem...
Odpisz
8 października 2015, 16:24
Tylko wypróbować i sprawdzić kto się nabierze :)
Odpisz