Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2017, 20:45
co by tu napisać aby dostalo strzalke w góre
Odpisz
7 lutego 2017, 17:26
jestem ciekaw czemu tego bydlaka nie ma na obrazku, tylko cień jest xD
Odpisz
20 października 2015, 00:32
No cóż, podobno jad wałęsaka brazylijskiego powoduje długotrwałą erekcję, więc... ._.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:23
@darcus: I do tego bolesną ;-; Zakończoną zgonem ;-;
Odpisz
3 listopada 2016, 14:58
@Lacoste: A więc bolesna erekcja powiadasz?
Cóż różne są fetysze ;p
Odpisz
26 grudnia 2016, 17:34
@darcus: (przepraszam za datę) a co by było gdyby robił 2 ._.
Odpisz
26 grudnia 2016, 19:09
@Papyrusek: ? ._.
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:12
@darcus: pupa
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:34
@Papyrusek: Było po ludzku pisać, dwójkę ,-,
Jak to, co by było?
Odpisz
18 października 2015, 12:23
"jeśli się nie r*cha co się lubi to się r*cha to co się ma " XD
Odpisz
18 października 2015, 18:22
@mooped: Typowa Uczuciopedia :) To jeszcze nic, mogę śmiało powiedzieć, że tyś niewinny jak nieobsrana łąka
Odpisz
18 października 2015, 16:43
No zabij tego pająka tą maczugą :D !
Odpisz
18 października 2015, 15:46
A co jeśli to wałęsak brazylijski i już go ukąsił?
Odpisz
18 października 2015, 14:05
Po prostu go spłucz idioto!
Odpisz
18 października 2015, 13:34
O uczuciopedia I like it
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:19
Wow, ale duży... Znaczy, pająk!
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:16
Najlepie go olać.
Odpisz
4 października 2015, 20:59
Odpisz
4 października 2015, 21:02
@KiszonyBanan: Nie, kaktus.
Odpisz
4 października 2015, 23:38
@Henzej: Nie, karnisz.
Odpisz
18 października 2015, 12:14
@KiszonyBanan: Przecież jest tam napisane że to dildo :p
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 16:31
wiadomo przynajmniej że nie wrzuciła tego kobieta. Co najwyżej z ogromnymi i elastycznymi łapami.
Odpisz
4 października 2015, 22:08
Ale duży...
Ten pająk
Odpisz
4 października 2015, 21:39
Kątnik większy.Obrzydliwe sku*wysyny,ale milusie.
Odpisz
4 października 2015, 21:14
Pająk go ugryzł i takie są efekty (radziłbym wyssać jad ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Odpisz