Niemiecki sposób na nielegalnych imigrantów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2015, 13:59
Przynajmniej zrobili jakiś użyteczny pożytek z tych obozów.
Odpisz
18 października 2015, 12:14
@Rander:
Nadszedł czas kiedy sposoby nazistów na radzenie sobie z ciapatymi spotykają się z pochwałą. Do czego zmierza ten świat? Sam jestem za nie przyjmowaniem imigrantów, ale to już jest chore...
Odpisz
18 października 2015, 12:25
W tych czasach potrzebujemy radykalnych rozwiązań.
Odpisz
18 października 2015, 12:28
@polandball1:
Wiem o tym, ale nie sądzisz, że to naprawdę gruba przesada, nawet jak na uchodźców?
Odpisz
18 października 2015, 12:32
Ja jako jedyny nie chce żeby było 2 holocaust
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:33
PS: Jak Ty masz po 5 minutach 8 łapek w górę ?
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 12:38
@polandball1: Ech, a to ci wybór. Czegokolwiek byśmy nie zrobili, będą tego konsekwencje, mniej lub bardziej złe. A wystarczyło wcześniej ruszyć dupy na południe i rozwalić Państwo Islamskie póki jeszcze było słabe, ale jak zwykle państwa zachodu obudzą się, kiedy będzie już dawno za późno.
Odpisz
18 października 2015, 12:38
@polandball1: medżik (a może to szczyt jeja?)
Odpisz
18 października 2015, 12:39
@fil341: A może bot?
Odpisz
18 października 2015, 12:40
@polandball1:
Bot by ci nie odpisywał na komentarze...
Odpisz
18 października 2015, 12:43
No niby racja....Ale nadal uważam że jesteś podejrzany
Odpisz
18 października 2015, 13:28
Sposoby nazistów? A może tylko wykorzystywanie BUDYNKÓW, a nie SPOSOBÓW?
Odpisz
18 października 2015, 13:38
@Rander:
Faktycznie, moje niedopatrzenie. Ale i tak nie widzi mi się takie rozwiązanie. Na serio nie mają już gdzie tych ludzi trzymać? Już lepiej żeby spali w stodołach niż tam...
Odpisz
18 października 2015, 13:43
Stodołach? Stodoły są wykorzystywane przez ludzi, a to tylko stoi i się niszczy. Jak coś już jest, i możną to pozytywnie wykorzystać dla ludzi potrzebujących pomocy, to czemu nie?
Odpisz
18 października 2015, 15:32
Podobno to wszystko przez USA. To oni zrobili ISIS.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 23:32
@Rander: że coś jest stare to nie znaczy że nie użyteczne
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:04
@Maly_modelarz15: No wiem, ale to nie było używane.
Odpisz
18 października 2015, 20:47
Jeszcze tylko trochę gazu i po sprawie :D
Odpisz
18 października 2015, 16:21
Oby nie.
Odpisz
18 października 2015, 15:44
Niezbyt dobry pomysł, przecież obozy można by wykorzystać do zamykania imigrantów, którzy nie przestrzegają prawa.
Odpisz
18 października 2015, 13:58
My też mamy obozy można ich użyć
Odpisz
3 października 2015, 15:37
Po co wymieniać? Jak działają to niech korzystają...
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 14:38
Pewnie za gaz też nie płacą.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2015, 14:17
Właściwi ludzie we właściwym miejscu.
Odpisz