Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rander

3 października 2015, 13:59

Przynajmniej zrobili jakiś użyteczny pożytek z tych obozów.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 12:14

@Rander:
Nadszedł czas kiedy sposoby nazistów na radzenie sobie z ciapatymi spotykają się z pochwałą. Do czego zmierza ten świat? Sam jestem za nie przyjmowaniem imigrantów, ale to już jest chore...

Avatar polandball1

18 października 2015, 12:25

W tych czasach potrzebujemy radykalnych rozwiązań.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 12:28

@polandball1:
Wiem o tym, ale nie sądzisz, że to naprawdę gruba przesada, nawet jak na uchodźców?

Avatar polandball1

18 października 2015, 12:32

Ja jako jedyny nie chce żeby było 2 holocaust

Avatar polandball1

Edytowano - 18 października 2015, 12:33

PS: Jak Ty masz po 5 minutach 8 łapek w górę ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 października 2015, 12:38

@polandball1: Ech, a to ci wybór. Czegokolwiek byśmy nie zrobili, będą tego konsekwencje, mniej lub bardziej złe. A wystarczyło wcześniej ruszyć dupy na południe i rozwalić Państwo Islamskie póki jeszcze było słabe, ale jak zwykle państwa zachodu obudzą się, kiedy będzie już dawno za późno.

Avatar fil341

18 października 2015, 12:38

@polandball1: medżik (a może to szczyt jeja?)

Avatar polandball1

18 października 2015, 12:39

@fil341: A może bot?

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 12:40

@polandball1:
Bot by ci nie odpisywał na komentarze...

Avatar polandball1

18 października 2015, 12:43

No niby racja....Ale nadal uważam że jesteś podejrzany

Avatar Rander

18 października 2015, 13:28

Sposoby nazistów? A może tylko wykorzystywanie BUDYNKÓW, a nie SPOSOBÓW?

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 13:38

@Rander:
Faktycznie, moje niedopatrzenie. Ale i tak nie widzi mi się takie rozwiązanie. Na serio nie mają już gdzie tych ludzi trzymać? Już lepiej żeby spali w stodołach niż tam...

Avatar Rander

18 października 2015, 13:43

Stodołach? Stodoły są wykorzystywane przez ludzi, a to tylko stoi i się niszczy. Jak coś już jest, i możną to pozytywnie wykorzystać dla ludzi potrzebujących pomocy, to czemu nie?

Avatar YFYDB

18 października 2015, 15:32

Podobno to wszystko przez USA. To oni zrobili ISIS.

Avatar Maly_modelarz15

18 sierpnia 2016, 23:32

@Rander: że coś jest stare to nie znaczy że nie użyteczne

Avatar Rander

19 sierpnia 2016, 00:04

@Maly_modelarz15: No wiem, ale to nie było używane.

Avatar Komandor_Brytania

18 października 2015, 20:47

Jeszcze tylko trochę gazu i po sprawie :D

Avatar dustin2001

18 października 2015, 16:21

Oby nie.

Avatar
RhobarIII

18 października 2015, 15:44

Niezbyt dobry pomysł, przecież obozy można by wykorzystać do zamykania imigrantów, którzy nie przestrzegają prawa.

Avatar tu_2000

18 października 2015, 13:58

My też mamy obozy można ich użyć

Avatar
Konto usunięte

3 października 2015, 15:37

Po co wymieniać? Jak działają to niech korzystają...

Avatar meryp30

Edytowano - 3 października 2015, 14:38

Pewnie za gaz też nie płacą.

Avatar SzaraSowa

Edytowano - 3 października 2015, 14:17

Właściwi ludzie we właściwym miejscu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka