Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2015, 21:10
meh, to chyba tylko jak ktoś w notatniku pisze xD
Odpisz
28 października 2015, 08:10
@moth16: Pisze w notatniku
W notatniku++ ;^)
Notepad++ rządzi!
Odpisz
28 października 2015, 05:38
Nie widać różnicy
Odpisz
27 października 2015, 20:15
BTW "nerd" po angielsku oznacza "frajer".
Odpisz
27 października 2015, 20:46
@TrolmasterPL: a nie czasem loser?
Odpisz
27 października 2015, 23:18
@TrolmasterPL: nerd to kujon.
Odpisz
Edytowano - 18 października 2015, 21:24
Muszę spróbować xD
A nie, czekajta. Nie mam znajomych programistów :'c
No i Visual Studio pewnie by to wykrył i podkreślił :'c
Odpisz
17 października 2015, 02:04
Przetłumaczy ktoś ? :l
Az rąk nie umiem angielskiego :(
Odpisz
17 października 2015, 04:28
@ZakochanYwPudlu:
"Zastąp średnik ( ; ) greckim znakiem zapytania ( ; ) w kodzie C# Twojego przyjaciela i patrz jak wyrywa sobie włosy przez błędy syntaxowe"
Odpisz
17 października 2015, 08:04
@ZakochanYwPudlu: rąk
Odpisz
17 października 2015, 11:25
*błędy składni
Odpisz
18 października 2015, 02:31
@Agario: Słownik z komórki :)
nie zauważyłem.
Odpisz
18 października 2015, 02:32
Dziękuję :)
Odpisz