Kiedy po raz pierwszy w sezonie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Z klasą się trzeba urodzić
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2015, 20:04
Ah... czas na chwilę nostalgii. Pamiętacie te dawne święta? Kiedy czuło się ten taki niepowtarzalny klimat, gdzie w powietrzu unosił się charakterystyczny zapach? Gdzie cała rodzina spotykała się przy stole? Właśnie... szkoda że już od ok. 3 lat nie czuje takiego samego klimatu co kiedyś :(
Odpisz
27 października 2015, 20:17
@maroko11: Nie pamiętam ;-;
Odpisz
27 października 2015, 20:19
@maroko11: No ;/
Odpisz
28 grudnia 2015, 09:50
@maroko11: ostatni raz snieg był w 2012 :/
Odpisz
4 września 2016, 18:30
@TheTajemnicza: Pf.. U mnie w 2008 :_:
Odpisz
27 października 2015, 20:02
Ech, jak ja kocham zimę!Dlaczego jest ona powszechnie uznawana za najbardziej znienawidzoną porę roku? ;-;
Odpisz
27 października 2015, 20:05
Jesień jest uważana za najbardziej znienawidzoną porę roku w wieku szkolnym ze względu, iż rozpoczyna szkołę, a zima przez dorosłych z powodu zimna i konieczności kupienia prezentów rodzinie.
Odpisz
27 października 2015, 20:07
@UkoukoTFM: Ja tam nienawidzę jesieni gdyż zawsze dopada mnie alergia, nie w wiośnie, ale jesienie :/ Jak ktoś jest przyzwyczajony do zimna, jak ja? :P
Odpisz
27 października 2015, 20:11
Ja wolę jak mi palce zamarzają niż pocą.
Odpisz
27 października 2015, 20:12
@UkoukoTFM: Dokładnie, wolę swoje -7 stopni niż +34 stopnie :v
Odpisz
27 października 2015, 20:23
Zgadzam się.
Odpisz
27 października 2015, 20:49
no powiem tyle że ja też
Odpisz
27 października 2015, 21:34
@UkoukoTFM: Ja tam lubię jesień. nie za zimno, nie za ciepło, moje urodziny, Wtedy się najlepiej nosisz, za**bisty krajobraz.
Odpisz
27 października 2015, 21:46
Bo jest qwa zimno!!
Odpisz
27 października 2015, 21:49
@Kinga123598: Jak masz taką chudą skórę to się nie dziw ;w;
Odpisz
27 października 2015, 21:59
@panther500: Faktycznie, pod względem krajobrazu, temperatury, pogody itp. Jesień wypada całkiem nieźle.
Odpisz
27 października 2015, 22:08
''chudą skórę''
''chudą skórę''
''chudą skórę''
O matko...Z córką...
Odpisz
27 października 2015, 22:11
@Kinga123598: Nie wiem jak to inaczej nazwać ;w; po prostu nie rozumiem jak może być zimno w takiej temperaturze jak 0 stopni.
Odpisz
29 października 2015, 19:57
Nie rozumiesz, bo ci ciepło. A mi zimno! :'(
Odpisz
29 października 2015, 20:47
@Kinga123598: Zrozumiem, zachorowałem i jest mi zimno w ubraniu pod kołdrą ze włączonymi grzejnikami ;-;
Odpisz
31 października 2015, 16:42
A więc widzisz.
Odpisz
28 grudnia 2015, 09:48
ja też!Zima is THE BEST
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:09
@TheTajemnicza: Dokładnie!
Odpisz
28 grudnia 2015, 10:37
:)
Odpisz
9 marca 2016, 08:31
bo jest zimno. Jak ja nienawidzę chodzić w tych grubych kurtach!
ja najbardziej lubię lato
Odpisz
9 marca 2016, 14:45
To masz problem.
Odpisz
28 października 2015, 18:04
*wrzuca kolejnego rzadkiego Pepe do torby*
Odpisz
27 października 2015, 20:03
Aj giwju maj hart
Odpisz
27 października 2015, 20:24
@Jem_zupe: And łisz weri mest dej... Kuźwa poje**ło mi się.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 20:48
@SirPomarancza: Nannaananananananananana bo dalej nie pamiętam nananaananana.
Odpisz
28 października 2015, 06:12
@Jem_zupe: end dy wery nekst dej... (całe jeja śpiewa)
Odpisz
28 października 2015, 07:08
@rozwalgo: ju gejwit egen!
Odpisz
28 października 2015, 13:07
@GetRekt_MLG: dis jyrr! tu sejf mi from tirs
Odpisz
28 października 2015, 08:06
ooo, rzadki świąteczny pepe do mej kolekcji!
Odpisz
27 października 2015, 21:57
Panie Figaro.
Kto jak kto, ale pan powinien wiedzieć, że rzeczownik radio się odmienia. Pozdrawiam.
Odpisz
28 października 2015, 08:05
Figaro to też angielski grammar nazi i popieprzyły mu się jezyki i walnął angielskie radio ;^)
Odpisz
27 października 2015, 23:00
Nie wierzę w boga ale wierzę w Mikołaja więc obchodzę święta
Odpisz
28 października 2015, 05:36
Logic *facepalm*
Odpisz
28 października 2015, 06:10
Święta - inaczej Boże Narodzenie: Rocznica urodzin Jezusa Chrystusa. Inaczej jego 2015 urodziny. Mikołaj jest tylko biskupem w czerwonych sweterkach itd. rozdający dary dzieciom.
Odpisz
27 października 2015, 21:19
Nie lubię tej piosenki, wkurza mnie nie wiem dlaczego.
Odpisz
Edytowano - 27 października 2015, 20:31
kto przyłączy się do karaoke?
ale ma być w wersji jeja...
W tamte święta
kupiłem ci konia!
złote podkowy ma
kolendy śpiewa...
Odpisz
27 października 2015, 21:06
@Filski: Wszytko ok ?
Odpisz
27 października 2015, 21:10
@Polak123pl: chyba...
Odpisz
27 października 2015, 21:17
@Filski: Na podłogę sra
i choinkę zżera !
Odpisz
27 października 2015, 21:26
@Fina258:
w tym roku
PiS będzie rządził
Odpisz
27 października 2015, 21:35
@Filski: Po Polsce będzie błądził...
Odpisz
28 października 2015, 07:10
@Fina258: Boooo dzisiaj
w łazience byłem
a ten koń zostawił jakiś specjal, *echo* specjal...
Odpisz
27 października 2015, 20:25
W szkolnym radiowęźle 2 tyg. ten bo padał śnieg
Odpisz
27 października 2015, 20:07
I staję się pepe?
Odpisz
27 października 2015, 20:06
I sezon "ku*wa jak piździ"
Odpisz
17 października 2015, 09:15
i chcesz żeby już była wiosna
Odpisz
17 października 2015, 08:34
I zaczynasz mieć podjarkę jak Ja ;-;
Odpisz