To uczucie gdy grasz tak dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Typowy NPC
Deal życia
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2015, 15:32
Ja przypisałem konsolą pełno komend do jednego klawisza. Kiedy go naciskam skacze mi ping i mam takiego "laga". Dzięki temu mogę się teleportować. ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
9 marca 2016, 16:28
@kotouakk: Mozesz mi je podac? Przyda mi sie. ( ͡°╭͜ʖ╮͡° )
Odpisz
21 grudnia 2017, 19:19
@kotouakk: też poprosze
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:25
@LazyBone: me also
Odpisz
18 marca 2017, 09:11
Mój kolega tak dobrze grał, że dostał bana za hacki. (C.S. Go)
Odpisz
Edytowano - 27 września 2016, 19:46
ja tak mam codziennie :)
nawet admin raz mi dał bana za hacki których nie mam :(
Odpisz
20 grudnia 2015, 16:35
Mnie oskarżali w CS:GO chociaż miałem tylko 10 lat w 1.6
Odpisz
27 października 2015, 21:08
Te uczucie gdy masz 708 killi na kuriozum wyrzutni rakiet i 1 krytem zabijesz 9 osób w bazie wroga a 390 pingu rosyjskiego serwera nie uznaje Ci ich do stattraka :C
Odpisz
27 października 2015, 21:15
@Lacoste: Stattraka??
Odpisz
27 października 2015, 21:17
Przyzwyczajenie z csgo ;P Chodzi o system liczący zabójstwa :P Tzw.Kuriozum ;)
Odpisz
27 października 2015, 21:18
@Lacoste: Ile masz k na najlpeszym kurio? Ja 2500 ponad
Odpisz
27 października 2015, 21:21
768 na wyrzutni teraz (2 dni temu kupiona ;/) ale mam 666 (SAAAATAN XD) na kuriozalnej części "zabici niekrytycznie" ;-;
Odpisz
27 października 2015, 21:22
@Lacoste: Dużo jak na 2 dni
Odpisz
28 października 2015, 15:39
Aktualizacja :D 3 dni i 802
Odpisz
28 października 2015, 13:50
Największe szczęście i smutek jak zbanują Cię za cheaty chodź ich nie miałeś
Odpisz
27 października 2015, 21:40
W CS 1.6 zbanowali mnie na czterech serwerach w ciągu tygodnia.
Byłem z siebie dumny...
Odpisz
28 października 2015, 07:48
@TrolmasterPL: Mnie na 3 w tygodniu :)
Odpisz
28 października 2015, 07:47
Ja raz strzeliłem trzy headshot i odrazu było "AIM! AIM!".
Odpisz
Edytowano - 25 października 2015, 17:57
Ja nazywam kogoś cheaterem, gdy tylko on dostał bardzo dobrą ocenę, ale tylko gdy to chłopak, dziewczyny nie rozumieją...
Odpisz
25 października 2015, 18:08
@Myszkapl: Mnie nazywają dziewczyny kujonem i ze mną gadają, to źle? xd
Odpisz
25 października 2015, 18:22
@Meuflagiator2000: A bo ja wiem? Nie wiem, jak myślą dziewczyny. Jestem aspołeczna.
Odpisz
25 października 2015, 19:55
@Myszkapl: Aspołeczność oraz wielka empatia = za**bisty charakter xd
Odpisz
27 października 2015, 21:09
@Myszkapl: Mnie nazywaj do woli, sama cheatuję 😂
Odpisz
27 października 2015, 21:41
@Meuflagiator2000: mnie nazywajo pieskiem
Odpisz
27 października 2015, 21:57
@Z3R0D34D: Może widzieli, jak liżesz się po jajach w toalecie?
Odpisz
27 października 2015, 22:00
@amekninja555: no raczej
Odpisz
28 października 2015, 07:45
@Meuflagiator2000: Sekret na
nieśmiertelność?
Odpisz
27 października 2015, 22:41
2 ace z rzędu... Co prawda na śilwery ale i tak...
Odpisz
27 października 2015, 22:53
@Cubek: Ace to ace
Odpisz
28 października 2015, 06:55
Ace na warzywa to nie ace ._.
Odpisz
27 października 2015, 22:57
Raz grałem chyba o 4:00 w cs'a bo strasznie chciałem wbić orzełka i byłem zmęczony aż nagle wyskakuje mi typ zacząłem strzelać wszędzie tylko nie w niego i zabił mnie.Po tej akcji zapytali mnie czy mam dobre sensivity
Odpisz
28 października 2015, 06:52
a czym strzelałeś?
Odpisz
28 października 2015, 06:37
znam to
Odpisz
28 października 2015, 01:27
Mam tak co dziennie niestety :/ Moje ostatnie staty to 21 zabić , 8 asyst i 2 dedy :D
Odpisz
27 października 2015, 22:28
No w majkraft mówiom rze mam kilałre i huzuni
Odpisz
27 października 2015, 22:26
zabiłem jednego kolesia a on oskarżył mnie o aimbotowanie ;-;
Odpisz