Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 15:39

Jak dla mnie obcinanie psu ogona i uszu jest idiotyczne. Taki pies z definicji wygląda groźniej bo słabiej się odczytuje jego emocje, a tak naprawdę to może być bardzo przyjacielski pies, ale wszyscy go obchodzą szerokim łukiem bo wygląda groźnie

Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 17:13

I o to chodzi

Avatar aneczka27

29 października 2015, 20:40

W przypadku niektórych ras kopiowanie uszu i ogona ma spore znaczenie dla zdrowia. Np. takie briardy z niekopiowanymi uszami prawie na 100% będą miały z nimi problemy w przyszłości

Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 21:06

@aneczka27: Chodzi mi o to, że jeżeli to nie jest konieczne to nie należy tego robić

Avatar aneczka27

30 października 2015, 16:15

a no tak, racja

Avatar reggeri

29 października 2015, 14:25

Nie rozumiem po co psom odcina się ogon (jak byłem dzieckiem to myślałem że boksery już się rodzą bez ogona) ja mam 2 boksery i nie odcinam im ogonów i jakoś żyją.

Avatar arki316

29 października 2015, 14:47

@reggeri: Na dodatek udowodniono, że psy mają przez odcinanie ogonów utrudnioną komunikację z pobratymcami bo przecież dzięki nim wyrażają wiele emocji. Nie powinno się usuwać psom ogonów czy pikować uszu. Moja znajoma twierdzi, że z długim ogonem jej ratlerek wyglądałby jak szczur dając tym samym wyraz tego, że jest pusta jak butelka na studenckiej imprezie - psa się kocha za charakter a nie wygląd.

Avatar xXkuba22Xx

29 października 2015, 16:08

@reggeri: a dobermanom się przycina uszy...

Avatar
Konto usunięte

29 października 2015, 17:13

@reggeri: Żeby lepiej wyglądały

Avatar Dexterek

29 października 2015, 14:33

Im się tego ogony ucina czy tak od urodzenia mają ?

Avatar xAzumiKx

Edytowano - 29 października 2015, 14:50

@Dexterek: Ucina też kiedyś miałem boksera.Teraz już się tak nie robi.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2015, 16:13

Just shake it!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Co to takiego?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka