Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WielkiMoffPoppns

4 czerwca 2020, 12:42

Kto to ten gruby?

Avatar WielkiMoffPoppns

4 czerwca 2020, 12:43

@WielkiMoffPoppns: bo wygląda jak Temmin Wexley

Avatar starfun123321

19 listopada 2015, 17:59

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2015, 20:07

Czy tylko ja czekam na nową część gwiezdnych wojen?

Avatar Zygarde

10 listopada 2015, 20:09

Ja też czekam.

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2015, 20:11

@Zygarde: Ci co czekają łączmy się!

Avatar Zygarde

10 listopada 2015, 20:14

*łączy się*

Avatar wojtekrozrabiaka

Edytowano - 10 listopada 2015, 20:16

*łączy się*

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2015, 20:36

tak tylko ty
i pie**olone kilka milionow ludzi

Avatar Maks2603

10 listopada 2015, 20:58

Nie, nie jesteś wyjątkowy.

Avatar Moon_Knight

11 listopada 2015, 08:11

@wojtekrozrabiaka: *łączy się*

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 13:08

Ja tak samo. Z całą rodziną idę :)

Avatar gobo333

14 listopada 2015, 13:15

Gwiezdne wojny? Co to?

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 13:23

@gobo333: Taki Star Trek

Avatar TajemniczyNick

14 listopada 2015, 13:30

*łączy się*

Avatar MortowaMort

14 listopada 2015, 13:32

@TajemniczyNick: *łączy się*

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 13:42

Matko boska, przyrównywanie Star Treka do Star Warsów to istna herezja!

Avatar Lujis

14 listopada 2015, 14:22

*Łączy się*.

Avatar Sprzedawca_hejtow

Edytowano - 14 listopada 2015, 14:30

*łączy się*

Avatar gobo333

14 listopada 2015, 15:56

To ironia

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 16:58

@gobo333: Tak?

Avatar gobo333

15 listopada 2015, 17:40

Zgadzam się.

Avatar Nuggetezer

14 listopada 2015, 21:51

ta bagietka wygląda podejrzanie... trochę jak...

Avatar Moon_Knight

14 listopada 2015, 14:52

Gruby gościu z X-Winga [*] Tęsknimy :'(

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 13:07

Kuźwa teraz jestem pewny że murzyn to Jedi!
DZIĘKI

Avatar Milcich

14 listopada 2015, 13:49

Na trailerze to było...

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 14:01

@Milcich: NIE OGLĄDAŁEM TRAILERA

Avatar Zohan666

14 listopada 2015, 14:06

Trudno.

Avatar Avenhart

14 listopada 2015, 13:06

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Rel

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka