Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 22:40
Rojo?
Odpisz
18 grudnia 2017, 17:03
prawie pokój Roja
Odpisz
30 września 2017, 21:47
On ma lisa?! '-'
Odpisz
14 listopada 2015, 14:56
Szczególnie ten smok tak pasuje do Fallout'a.
Odpisz
18 lipca 2016, 19:37
@Dark_Dante: w falołcie są zmutowane gekony to dlaczego nie mogło być smoków
Odpisz
18 lipca 2016, 20:05
@wredniak: A może dlatego, że twórcy ich tam nie umieścili?
Odpisz
18 lipca 2016, 20:11
@Dark_Dante: Fallout 5
Odpisz
13 listopada 2015, 10:16
tylko jeszcze drewniane meble wypiepszyć i wstawić metalowe
Odpisz
18 lipca 2016, 19:46
@brawo_ja: Dokładnie. Ściany przemalować na [metaliczny szary] sufit też jakieś symbole Volt-tech i będzie wyglądać jak pokój w krypcie. Jeszcze do tego pip-boy i kombinezon krypty 13 abo 111. Jeszcze brakuje fat-man'a paru mini-nuk, nuka-coli, nuka-coli quantum. I tedy ten pokój był by idealny
Odpisz
21 listopada 2015, 12:14
Odpisz
15 listopada 2015, 10:44
O mieszkałbym !
Odpisz
13 listopada 2015, 00:10
ROJO Secret Room
Odpisz
14 listopada 2015, 23:43
@RobsonPlay: W sumie, jego zwykły pokój jest w szafie, więc jest sekretny. Czyli ten to super secret room :O.
Odpisz
14 listopada 2015, 15:35
ja chce ku*wa takie coś mnieć ;-;
Odpisz
14 listopada 2015, 14:41
I ten Szczerbatek na półce! :D
Odpisz
14 listopada 2015, 14:24
On już jest gotowy,a ty?
Odpisz
14 listopada 2015, 13:47
OMG JAKI PSYCHOFAN SPALIĆ GO SZYBKO BO ZBIERA FALAŁTY!!! OKROPNE NIKT NIE MA PRAWA ZBIERAĆ FIGUREK ANI ŻADNYCH RZECZY TEGO POKROJU!
Odpisz
14 listopada 2015, 14:24
@Polska_z4smazka: Słaby trollu,wyjdż!
Odpisz
14 listopada 2015, 14:46
@Lujis: To właściwie był ironiczny cios skierowany wobec wszystkich ludzi którzy piszą takie rzeczy o tym kolesiu.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2015, 13:11
I don't need it
I really don't need it
I NEED IIITT
Odpisz
13 listopada 2015, 14:07
jakiś oszołom
Odpisz
13 listopada 2015, 15:17
@Reichtangle: Ja rozumiem że można kolekcjonować takie rzeczy bo sam bym chciał mieć heum power armora czy flage NKR ale bez przesady.
Odpisz
13 listopada 2015, 14:45
skoro mówisz że to pokój prawdziwego fana...
TO CO DO K*RWY NĘDZY ROBI NA 2-GIM OBRAZKU ECTO-1?!
Odpisz