Wolimy kotleta od Mahometa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2015, 13:12
Po 2 tygodniach myslenia nad tym obrazkiem zrozumialam jego sens
Odpisz
12 września 2020, 08:45
@LiliPlQ: Jaki jest?
Odpisz
7 maja 2021, 00:39
że to kotlet stworzony przez Mahometa
Odpisz
21 listopada 2016, 20:55
Triggered autorozpi***alucja islamu za 3 2 1 NON NOBUS DOMINE! CALL THE POPE! AVE MARIA! DEUS VULT!!!
Odpisz
13 listopada 2015, 00:44
Z niespodzianką w środku xd
Odpisz
13 listopada 2015, 07:46
ba-bakugan?
Odpisz
13 listopada 2015, 07:54
@WolfWolfyWolf: Yes my friend.
Odpisz
13 listopada 2015, 13:14
@WolfWolfyWolf: tak ;)
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 13:40
Miałem strugaczkę podobną do Bakugana.
Odpisz
13 listopada 2015, 15:25
lezka się w oku kręci...kochalem z młodszym bratem oglądać ta bajkę...
Odpisz
13 listopada 2015, 15:31
@WolfWolfyWolf: nie wiem czemu ale raz prawię się popłakałem jak główny bohater wyrzucił bakugana (nie pamiętam z jakiego powodu) do morza ;c
Odpisz
14 listopada 2015, 17:57
Ja pamiętam. Czy to znaczy, że powinienem znaleźć sobie jakieś inne anime do pamiętania?
Odpisz
13 listopada 2015, 05:29
-ALLAHU AKBAR! (Dokonczcie sobie sami)
Odpisz
13 listopada 2015, 09:50
@Jedenzwielu: BUMMMMMM! Nie ma za co :3
Odpisz
14 listopada 2015, 14:28
@Jedenzwielu: "Ku*wa, przycisk nie działa!"
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2015, 16:43
@Fina258: *o cholera bomba nie działa!*
-Emmm... Na co się patrzycie, tylko żartowałem, a to tu to tylko zegarek.
Odpisz
14 listopada 2015, 14:12
Mimo wszystko, te komiksy nie są śmieszne.
Odpisz
13 listopada 2015, 08:21
"je**c arabow!"
"Je**c mahometa!"
A pozniej na kebaba <3
Odpisz
13 listopada 2015, 17:05
11 listopada podczas marszu niepodległości padł w Warszawie rekord sprzedanych kebabów xD
Odpisz
14 listopada 2015, 13:58
Samo jedzenie z tamtych stron jest naprawdę dobre, ale ludzie już nie :p Strasznie twardzi i żylaści.
Odpisz
13 listopada 2015, 11:11
Nikt nie powiedział, że musi być schabowy...
Odpisz
13 listopada 2015, 08:54
Pewnie z Karbidem!
Odpisz