Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheTajemnicza

Edytowano - 20 listopada 2015, 21:05

To było trochę creepy.CZEKAJ! R-rok życia?! ;-(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar Sara231

12 marca 2016, 14:49

Sup, bro!

Avatar sssstttt

26 kwietnia 2024, 23:43

@Sara231: Uważam, że powinno się dać Makłowiczowi pieniądze i możność na zrobienie licencji na operatora dźwigu

Avatar Verdaniusz67

24 marca 2021, 10:18

Wpisałem tytuł tego filmu do czytniku kodu binarnego i wyszło "muerte" Czyli po hiszpańsku śmierć 0_0

Avatar jans135

10 stycznia 2019, 10:27

ta, 7 miesięcy to koniec roku...

Avatar Desuv

9 września 2018, 22:47

Coś sie nie sprawdziło

Avatar kamilowski2004

4 grudnia 2016, 09:54

surreaktor nagrał parodie

Avatar Shannon

Edytowano - 18 listopada 2015, 21:38

Powinnam to obejrzeć?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar mtista

Edytowano - 19 listopada 2015, 18:46

@Shannon: Jest tego pierdyliar. Poszukaj na yt Np u Atora. Ta migajaca reka to alfabet morsey'a tytuł to kod binarny jak sie dźwięk przepuści przez jaki tam program to widac zdjęcia martwych ludzi i napis you are dead

Avatar Masellko

9 kwietnia 2016, 07:12

@ZabaKambo: Są 2

Avatar TheTajemnicza

4 grudnia 2015, 14:36

Skąd wiesz... Chcesz zjeść pianki na ognisku?

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 22:24

To był prank -.-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2015, 23:06

@ProxPL: To było w Polsce kręcone

Avatar ProxPL

21 listopada 2015, 04:04

no to ja wiediałem

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 20:30

Pikanie? A czy przypadkiem bomby nie pikają? :q

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Captain_0bvious

19 listopada 2015, 03:57

@pan_hejter: Najczęściej wydają dźwięk "ALLAHU-AKBAR" tuż przed detonacją

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 20:51

raczej
WHAT THE FAQQQQQUUUU.?????

Avatar adam12333

19 listopada 2015, 06:33

od kiedy to zobaczyłem wiedziałem że to ma coś wspólnego.To jakby autor czytał mi w myślach.mi od ok. 3 tygodni śni się to co będzie następnego dnia.od 6 dni przed zamachem ciąle mi się śniły zamach w paryżu :(

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 12:20

@adam12333: A mi objawily to magiczne wróżki, które śpiewały głosem wokalisty typowego zespołu heavy metalowego.
Pszypadek? NIe sondze.

Avatar adam12333

19 listopada 2015, 14:37

*sądzę

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

19 listopada 2015, 22:25

@adam12333: serio?

Avatar Wladzikxx

16 listopada 2015, 20:48

o co chodzi?

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2015, 08:57

@Wladzikxx: chodzi o to że jakiś ,,straszny" dziwny filmik a w roli głównej lekarz-psychiatra za czasów zimnej wojny

Avatar Frutti56

19 listopada 2015, 13:41

Raczej średniowiecza

Avatar Aracz

19 listopada 2015, 00:13

A ja ciągle nie wiem kto jest ojcem Pablito

Avatar
Captain_0bvious

19 listopada 2015, 03:55

@Aracz: A przeszedłeś na telewizję cyfrową?

Avatar pan_hejter

Edytowano - 19 listopada 2015, 07:41

@Aracz: Pablo. Sprawdzałem.

Avatar diegopl

18 listopada 2015, 23:11

Mógłbym wszystko tu napisać co wiem i tak dalej co o tym sądze... ale zapewne trwało by to z 25 minut. A i tak dostawał strzałki w dol za swoją opinię.

Avatar Ewusia11

18 listopada 2015, 23:04

Świat mnie przeraża...

Avatar Malex

16 listopada 2015, 20:49

W tym filmiku jest zdanie,, wirus rozprzestrzenił się zbyt daleko 13 50 słonie'' a co jeśli chodzi o islamistów którzy napływają do Europy a kolejny zamach będzie na biały dom

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2015, 22:10

@Malex: Niby były podgróżki, że IS chce zaatakować Waszyngton. Przypadek?

Avatar PanSkarpeta

16 listopada 2015, 22:14

@Malex: Co oni niby mają do słoni? (napisałeś słonie zamiast spłonie)

Avatar Malex

17 listopada 2015, 06:17

@PanSkarpeta: pomyłka przecież każdemu się zdarza

Avatar Janusz_Przewodnik

18 listopada 2015, 22:56

@Malex: Niczym kraina grzybów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Ładne rzeczy

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka