Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2019, 22:07
wierzę ci losowy obrazku z internetu
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 19:15
Dalibyście już spokój z tymi wirtualnymi zniczami. Przypomniało się o I WŚ? Tu i tak nic nie zmienia ten pseudopomagający symbolik. Nie rozpisuję się dalej.
Ból dupy za 3...2...1...
Odpisz
26 listopada 2015, 19:19
@Monnx: 0...
Odpisz
26 listopada 2015, 19:38
@SurMix: -1
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 19:50
-2
Odpisz
26 listopada 2015, 20:20
@Lord_Voldemort: -∞
Odpisz
26 listopada 2015, 21:16
-∞ + (-1)
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 22:59
@Monnx: To nie jest wspominanie zmarłego tylko ciekawostka...
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 19:22
@Cubek: Ale czy ja coś o tym mówię? Ja tylko o zniczach użytkowników poniżej. Ten kom jest nie na temat wg mnie. I poza tym ja nic przeciw ciekawostkom nie mam. Pozdro.
Odpisz
29 listopada 2015, 16:33
@Monnx: [*]
Odpisz
27 listopada 2015, 08:29
po co wstawiacie te wirtualne znicze to nic nie daje ;-;
Odpisz
27 listopada 2015, 10:40
@Nilciaxd: daje oj daje bo w niebie jest internet i on to widzi
[*]
Odpisz
25 listopada 2015, 16:25
Według wikipedi zmarł w 2009 roku
Odpisz
25 listopada 2015, 16:34
@Penseta: Autor najwyraźniej korzysta z internet explorera ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 16:46
@MasterChleb: I to bez internetu.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:48
@MasterChleb: Będę odpowiadać na każdy twój komentarz... (no homo ;-;)
Odpisz
25 listopada 2015, 18:49
Zaczynam sie bać ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 18:56
@MasterChleb: Nie bój się... Przecież zawsze, dosłownie ZAWSZE jestem z tobą... Nawet w nocy...
Odpisz
25 listopada 2015, 18:58
Nawet zaglądasz mi w prywatne wiadomości z innymi jejowiczami? ;-;
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 19:03
@MasterChleb: Tak... Widzę wszystko co robisz... Widzę nawet co robisz pod prysznicem... I co wyprawiasz z Skrzydloszem...
Odpisz
25 listopada 2015, 19:04
To w takim razie:
Ile mam zapisanych stron w prywatnych wiadomościach z yoshiakiem? :v
Odpisz
25 listopada 2015, 19:09
@MasterChleb: Inni nie mogę tego wiedzieć... Ja to wiem... Ponieważ jesteśmy jednością... Uwierz mi... Wiem że obok ciebie leży Skrzydlosz, Yoshiak i Volduś... Więc nie rozkazuj mi...
Odpisz
25 listopada 2015, 19:12
Mów!
To jest test wiarygodności!
Odpisz
25 listopada 2015, 19:21
@MasterChleb: Czy ty na mnie krzyczysz? Nie masz prawa rozkazywać mi...
Odpisz
25 listopada 2015, 19:26
To chociaż oszacuj, możesz sie pomylić o maksymalnie 10 stron ;-;
Odpisz
25 listopada 2015, 19:31
@MasterChleb: Nie rozkazuj magicznemu... Eeee... Magicznemu... Czekaj wymyśliłam!
Nie rozkazuj magiczniej Kamile co ma robić...
Odpisz
25 listopada 2015, 19:42
Ja nie rozkazuje ;-;
Odpisz
26 listopada 2015, 05:37
@MasterChleb: Co ja właśnie przeczytałem...?
Odpisz
26 listopada 2015, 19:52
Czekaj co?
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2015, 19:55
@rozwalgo: Właśnie przeczytałeś moją miłość do senpaii...
Odpisz
26 listopada 2015, 21:47
@Lord_Voldemort: fakna czpeczka Voldziu
Odpisz
26 listopada 2015, 22:07
Robiliście poje**ną rozmowę beze mnie? :<
Odpisz
26 listopada 2015, 22:49
@MasterChleb: Jak ty możesz spać z moim ojcem?
Odpisz
26 listopada 2015, 23:22
@MasterChleb: słuchaj ty chlebie, albo zrozumiesz, że masz jej duszę, albo dziś wieczorem będę miał kanapki z szynką i serem oraz swoimi łzami
Odpisz
27 listopada 2015, 05:27
@MasterChleb: Ratuj sie póki mozesz,stary.
Odpisz
26 listopada 2015, 23:13
czy tylko ja przeczytałem Harry Potter
Odpisz
26 listopada 2015, 20:56
Harry Patch Patching Patch using Patch
Odpisz
26 listopada 2015, 19:31
A złoty internet explorer wygrywa...
Odpisz
26 listopada 2015, 19:29
Zmarł dlatego że wstawijiście go na jeja.
Odpisz
26 listopada 2015, 19:14
Cześć i chwała bohaterom !
Odpisz
25 listopada 2015, 18:48
Ostatnim weteranem I Wojny Światowej był Claude Choules a weteranką Florence Green.
Odpisz
25 listopada 2015, 18:40
[¡]
[ ]
Odpisz
25 listopada 2015, 18:39
[*]
Odpisz
25 listopada 2015, 17:16
[*] I tak troche Internet Explorer z autora.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2015, 16:24
A ja już myślałem że Harry Potter umarł
Odpisz
25 listopada 2015, 16:26
@Lord_Voldemort: Ja też na początku
Odpisz
25 listopada 2015, 16:34
@Lord_Voldemort: Pociesze cię, kiedyś wszyscy umrzemy. Ale temu dupkowi trzeba pomóc.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:32
Smuteg [*]
Odpisz