Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolathiss

27 października 2021, 18:20

Kierowca ch*j ale tak było

Avatar Zaspanymen33

7 stycznia 2018, 23:08

smutne tak bardzo

Avatar Cubek

26 listopada 2015, 23:02

S-300 jadą mu wpie**olić.

Avatar PanSowa12

25 listopada 2015, 21:00

zabiłbym tego kierowcę

Avatar Vakarian

25 listopada 2015, 21:53

@PanSowa12: A więc na Turcję!

Avatar Husarz101

25 listopada 2015, 21:53

@PanSowa12: Bo co, bo zabawkę zniszczył? Ktoś ma coś nie tak z głową...

Avatar WarCraft

26 listopada 2015, 20:31

@Husarz101: To po co dawali ją na ulice.

Avatar Husarz101

26 listopada 2015, 20:57

@WarCraft: A co, ja tam byłem?

Avatar abbbbcbotak

26 listopada 2015, 17:57

Tato ale auto jedzie ! spokojnie zatrzyma się. Ale tato ono nie hamuje! Ma czas wyrobi się. Co ej oddaj samolot mojemu synowi!

Avatar NCS_fan

26 listopada 2015, 17:53

To mnie rozbawiło... Wszystko ze mną ok?

Avatar matis2018

26 listopada 2015, 17:33

hahahahah xD

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2015, 17:25

Fajna zdalnie sterowana...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...ciężarówka

Avatar
Captain_0bvious

26 listopada 2015, 00:16

Wszyscy współczują chłopakowi, a ja widzę, że się świetnie bawi ze swoją zdalnie sterowaną ciężarówką

Avatar UkradliMiAvatar

25 listopada 2015, 23:07

czy tylko mi zrobiło się szkoda tego dziecka

Avatar CzerwonyShrek

25 listopada 2015, 22:24

A tak fajnie latał..

Avatar Harry__Potter

25 listopada 2015, 22:23

zabić to za mało...

Avatar lufca

25 listopada 2015, 22:07

Ulica to nie pas startowy dla zabawek, lol

Avatar Mrkociak

Edytowano - 25 listopada 2015, 21:29

O pacz, sku*wesyn!

Avatar w11kacper

25 listopada 2015, 21:18

biedne dziecko 😧

Avatar Vakarian

25 listopada 2015, 22:07

@w11kacper: Biedny Putin :(

Avatar Ksywka

Edytowano - 26 listopada 2015, 19:04

@w11kacper: Wygląda na szczęśliwe kiedy tak bawi się swoją zdalnie sterowaną ciężarówką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

To by wystarczyło

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka