Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2015, 23:14
Perfekcjoniści łączmy się!
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 23:20
Ale tak, żeby była nas parzysta liczba!
Odpisz
27 listopada 2015, 23:21
Masz rację!
Odpisz
28 listopada 2015, 01:24
tersz jest nas trzech!
...
o ku*wa
Odpisz
28 listopada 2015, 07:07
@NitroNinja: Czterech!
Odpisz
28 listopada 2015, 08:36
@Lord_Voldemort: beęde zła jest nas teraz pięciu
Odpisz
28 listopada 2015, 08:43
Sześć!
Odpisz
28 listopada 2015, 08:53
teraz już niestety siedmiu!
Odpisz
28 listopada 2015, 08:58
@janusz20062003: Ośmiu!
Odpisz
28 listopada 2015, 09:14
@Shampon: 9.
Odpisz
28 listopada 2015, 09:14
@Shampon: 9.
Odpisz
28 listopada 2015, 09:36
@pawel4134: Dziesięciu!
Odpisz
28 listopada 2015, 10:01
Przyłaczyłbym się, ale zepsułbym tak okrągłą liczbę :/
Odpisz
28 listopada 2015, 10:20
10
Odpisz
28 listopada 2015, 10:25
@Tymek590: 11! Perfekcyjnie!
Odpisz
28 listopada 2015, 10:45
@Fox__: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 listopada 2015, 15:00
@fixo12: 12
Odpisz
2 grudnia 2015, 06:53
@brawo_ja: 13! Tylko zwby nikt nie wydawał...
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:09
@DaughterOfPosejdon: 14!
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:15
@drollercastergirl: 15! Mój numer w dzienniku ^.^
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:27
@Strijela: 16
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:48
17
Odpisz
2 grudnia 2015, 08:55
18
Odpisz
2 grudnia 2015, 08:59
19
Odpisz
2 grudnia 2015, 09:17
@RavenTheDemons: 20!
Odpisz
2 grudnia 2015, 09:24
@Puchalke: 21!
Odpisz
2 grudnia 2015, 10:31
@AshleyRiddle: 22
Odpisz
2 grudnia 2015, 10:40
23
Odpisz
2 grudnia 2015, 10:41
24
Odpisz
2 grudnia 2015, 10:47
25
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:09
@damian2500: 26
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:11
@Quuash: 27!
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:30
@julka1280: I 28
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:45
29!
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:46
@andrzejkawa15: Nosz kurna teraz potrzeba jeszcze jednego...
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:48
jestem przyjaciele perfekcjoniści 30
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:56
@rekin567: Dziękujemy!
Odpisz
2 grudnia 2015, 17:20
49 XD
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 17:20
@NorthKoreaBall: Ty śmieszku...
Odpisz
2 grudnia 2015, 17:22
nie będzie parzystej liczby XD
Odpisz
2 grudnia 2015, 18:11
@NorthKoreaBall: Mój kanarek się dołącza! 32
Odpisz
2 grudnia 2015, 18:11
@NorthKoreaBall: Mój kanarek się dołącza! 32
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:07
@AshleyRiddle: 53 :D
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:33
@Ewanka: 33
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:59
@ozi12: Znowu parzystosc, 34
Odpisz
15 stycznia 2016, 17:23
@mrkhrova: 35
Odpisz
15 stycznia 2016, 17:27
D:
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:36
@mrkhrova: Dzieli się przez 5
Odpisz
15 stycznia 2016, 22:11
Chociaż tyle. Jeszcze przez 7, 35 i 1.
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:43
@mrkhrova: 36!
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:52
Dostałem powiadomienie, mylę "Przecież nic ostatnio nie komentowałem" a tu nagle ktoś odpowiada na komentarz który zostawiłem tu 2 grudnia 2015 ;-;
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:53
@andrzejkawa15: no bywa
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:54
@Tymek590: Tylko... po co?
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:55
@andrzejkawa15: bo tak
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:58
@Tymek590: Dobrze, już dobrze. Przynajmniej robimy niespodziewanie powiadomienia w wątku ludzom którzy to skomentowali xD
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:58
@andrzejkawa15: nok
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:01
@Tymek590: Czy naprawdę stać cię na napisanie tylko jakiegoś marnego NOK? Napisz coś konstruktywnego a może zreaktywujemy ten wątek.
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:10
@andrzejkawa15: miałem napisać "nom" ale ok
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:20
@andrzejkawa15: Musiałem naprawić parzystość ;-;
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:24
aha
Odpisz
4 grudnia 2017, 17:16
@Tymek590: Serio, ani to śmieszne, ani nic nie wnosi do konwersacji, szkoda słów...
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:44
@andrzejkawa15: HAHAHAHAHAHA
Odpisz
22 października 2018, 15:06
@gelo1238: 47
Odpisz
22 października 2018, 15:16
@Brazilball_: ty ku*wo
Odpisz
23 listopada 2020, 09:17
@Tymek590: 38!
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:28
Fus Ro Dah !!!
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:15
Pewnie mieli foremkę.
Odpisz
2 grudnia 2015, 09:13
kredki?
Odpisz
2 grudnia 2015, 10:45
@ALKATRAZ: w twojm umyśle może tak
Odpisz
2 grudnia 2015, 08:59
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:14
*I nagle wszyscy perfekcjoniści dostają orgazmu*
Odpisz
2 grudnia 2015, 06:23
Jak dmuchniesz to ku*wa spłoniesz
Odpisz
28 listopada 2015, 16:56
Odpisz
28 listopada 2015, 11:41
kicha*
Odpisz
28 listopada 2015, 09:15
To było by straszne gdybym przewrócił 1 z tych pięknych...
Odpisz
28 listopada 2015, 01:13
Odpisz
27 listopada 2015, 23:54
Na klej xdddd
Odpisz
27 listopada 2015, 23:28
Jeżeli to jakieś przyprawy to *podmuch wiatru*
Odpisz
27 listopada 2015, 23:12
Megakredki
Odpisz
27 listopada 2015, 22:58
Magia tęczy.
Odpisz