Po przebudzeniu godzinę przed budzikiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Typowy NPC
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2015, 18:20
film z szweckiej telawizi
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:00
Miałem tak dziś rano :©
Odpisz
11 grudnia 2015, 05:19
Witam (pacz godzine Pszemek)
Odpisz
11 grudnia 2015, 08:00
@Jedenzwielu: Zawsze tak wstajesz do szkoły :P
Odpisz
11 grudnia 2015, 08:34
@Jedenzwielu: O sku*wesyn.
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:20
co pare dni budzę się o 4/5 rano ;-;
nie wiem czemu
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:24
@mooped: Przepraszam to moja wina.
Czasami trochę ciasno mi pod twoim łóżkiem.
Wtedy idę się trochę przejść.
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:25
@Jasonicos: pod moim łóżkiem są tylko zawiniete kuli papieru toaletowego
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:26
@mooped: ;-;
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:29
@Jasonicos: i pudełko z rolkami
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:00
@mooped: MASTURBACJA!
Odpisz
11 grudnia 2015, 05:18
@mooped: Dzien dobry!
Odpisz
11 grudnia 2015, 07:14
@Jedenzwielu: siema
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:57
Dlatego zawsze ustawiam sobie budzik godzinę przed czasem kiedy mam wstać z łóżka :3
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:28
Ale faza ja pie**ole
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:23
to ktos jeszcze zwyklego bydzika uzywa ? mi wystarczy slayer zeby sie obudzic
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:55
Co kilka dni budzę się jakoś godzinę przed budzikiem :/
Odpisz