Literka na dziś: G jak głód
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Hobby dla faceta
Przerwa na herbatkę
Tacy to pożyją
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2015, 17:28
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:09
haha Skisłem :D
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:27
Powrót?
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:28
@polandball1: Jaki powrót? Ja tu jestem codziennie, tylko że mam malo czasu na komentowanie i te sprawy.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 21:28
Metoda na martwego płoda
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:45
Nie ma żadnych martwych płodów! Dobra?! To, że mam klinikę aborcyjną to nic nie znaczy!
Odpisz
10 czerwca 2019, 23:01
Metoda na głoda
Odpisz
10 czerwca 2019, 23:01
Ironia losu
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:49
To śmieszne że ludzie cierpią?
Odpisz
11 grudnia 2015, 08:22
tak
Odpisz
11 grudnia 2015, 12:37
@PanSowa12: za 8 godz ty będziesz cierpiał
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:23
@DisoFREE: Eee... nie
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:23
@PanSowa12: cas odlicac
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:27
@DisoFREE: wiem że jesteś trollem nie musisz udawać
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:28
@PanSowa12: brawo łotsonie
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:30
@DisoFREE: heh
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:51
@PanSowa12: A gdybyś ty cierpiał/a? Też tak śmiesznie?
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:18
Ja bym miał ubaw po pachy. Cierpienie innych to jedna z niewielu rzeczy, które mnie śmieszą (wliczając Holocaust i ataki terrorystyczne).
Odpisz
13 grudnia 2015, 19:55
tak
Odpisz
20 lipca 2018, 22:03
@PanSowa12: hop
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:26
Czy według was to jest śmieszne?
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:03
@Juliaikonie: Tak.
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:19
@Szoko: a ty chciałbyś chodzić cały dzień głodny? I wtedy bawiło by Cię to?
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:46
@Juliaikonie: Tak.
Odpisz
13 grudnia 2015, 10:19
@Szoko: to dawaj jedzenie i wypieprzaj na bezludną wyspę i charuj po 12 godzin dziennie a nagroda piętka chleba. Jedziesz? Pakuj majtki i już Cię tu nie ma
Odpisz
13 grudnia 2015, 10:38
@Juliaikonie: Calm kiddo
Odpisz
11 grudnia 2015, 07:32
wszyscy mówią ze w afryce jest głód ale o naszych rodakach to już nikt nie pomyśli :-(
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:23
jak zawsze, lewaki się oburzają o czarny humor LMAO.
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:19
kurde, z jednej strony kisnę (czarny chumor rulez) ale drugiej ehhh no =/
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:53
Jaki normalny człowiek śmieje się z czyjegoś cierpienia?
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:47
@pomidor5041: czarny humor jest jak noga nie każdy go ma
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:52
@pomidor5041: A kto powiedział że jesteśmy normalni .-.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 16:51
Ironia lvl Mistrz. Przykro na to patrzeć.
Odpisz