A Ty myślałeś, że to żarty?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2019, 23:46
Dżastin BIMBER
Odpisz
16 grudnia 2015, 00:32
To jest specjalna wtyczka do chrome'a. Wyszukiwarka z trybem cebuli.
Odpisz
13 lipca 2017, 17:13
Sorry, że ponad dwa lata później, ale jak się nazywa? XDDDD
Odpisz
14 lipca 2017, 02:33
Już nie ma, usunęli bo twórcy zmarli na raka.
Odpisz
31 lipca 2016, 13:55
Majnkraft
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:16
Makdonald
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:17
@JPsoldier: Iksboks
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:03
@JPsoldier: Plejstejszyn
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 20:26
@kakcioo: Kola, Konter strajk
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:01
@Jem_zupe: jutup
Odpisz
16 grudnia 2015, 07:54
Reno
Odpisz
18 lipca 2016, 08:14
@Jem_zupe: Runskejp
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 15:32
plejstocen to era przed holocenem ja znam ;-; EPOKA LODOWCOWA
Odpisz
18 grudnia 2015, 00:40
Tata ? (Musiałam xDDDDDDDD)
Odpisz
16 grudnia 2015, 10:44
.pl
innych domen janusze nie znajo
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:00
Albo ktoś troluje z wyszukiwaniem albo ktoś jest idiotycznie głupi żeby nie wpisać normalnie.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2015, 12:02
Dla przykładu głupoty u mnie typek z klasy zamiast wpisać real racing wpisał real rejsing szukając gry na androida.
Odpisz
16 grudnia 2015, 08:25
a mój kolega jak z nim byłem w 2 klasie wpisywał na youtube: gangam stajl XD
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:36
Odpisz
16 grudnia 2015, 06:49
Co tam jest?
(Jestem na apce)
Odpisz
16 grudnia 2015, 07:05
@GetRekt_MLG: kejefsi (KFC)
Odpisz
16 grudnia 2015, 03:14
Dwapak
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 23:27
Wpiszcie "niu j" i będzie "niu jork" :P
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 23:25
@edit: nic tu nie ma
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:23
o.o KejEfSi B)
Sabłej B)
KokaKola , Jutjub , Inglisz , Picca B) Spagetti xD
Odpisz
5 grudnia 2015, 10:06
"Dżastin biber piosenki" ;__;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 22:26
"Dżastin biber ballady" ;_;
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:19
łan dajrekszyn
Odpisz