Psychopatą można nazwać osobę, która łączy w sobie 7 głównych cech, a są to:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2022, 17:09
Myślę o psychopacie, który łączy bezwzględność, pewność siebie i przymus działania. Może ktoś mi powiedzieć jaki to typ, ew. podać link do strony na której mogę to sprawdzić?
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:05
Kieruję do wszystkich sądzących, że Hitler był psychopatą.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:11
psychopatia nie polega na tym co tam jest opisane, co nie zmienia faktu, że na moje oko Hitler nie był psychopatą
Odpisz
14 lipca 2019, 20:45
@coloman: Coloman żyjesz?
Odpisz
10 lipca 2020, 12:41
chyba nie
Odpisz
10 lipca 2020, 12:42
@Murarzowa: Smutne trochę
Odpisz
10 lipca 2020, 17:10
no niestety
Odpisz
3 lipca 2016, 21:41
wg tego jestem psychopatą...
...strzeżcie się się i nie zaglądajcie pod łóżko bez broni xd
Odpisz
28 września 2017, 19:30
@roxy697: Iks ku*wa de
Odpisz
28 września 2017, 19:35
@PanSowa12: XDDDD
Odpisz
13 czerwca 2017, 22:14
Z tego wychodzi, że ja i moja przyjaciółka jesteśmy psychopatkami XD A tak wg to fajny jest z nim film ^^
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:37
Wśród komentarzy brakuje tylko:
"LOL. Ja sestem taki psychopata XD. Jak bylem mały to mi puszczali horrory XD. Lubiem kreff. LOLOL. Jestem taki psycho i ogólnie to pszyjdem do cb w nocy XD." ....
I jeszcze raz pie**olnąć "XD" a wypowiedź będzie pełna.
A nie, jednak nie. roxy697, zwracam honor.
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2015, 16:58
nie chciało mi się tego kopiować, a mnie też denerwuje kiedy ktoś nazywa psychopatą mordercę
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:46
@coloman: gracjas.
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:08
@YFYDB: nie ma za co
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:17
@coloman: Eeeee, miałem tu 7/7 i mam ponadprzeciętne IQ, a czy mam zaniżone EQ to nie wiem.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:08
@KingsMax: ujme to tak, dopóki szanujesz ludzkie życie i nie jest Ci ono obojętne nie jesteś psychopatą
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:33
@coloman: Będę to tak naprawdę wiedzieć dopiero wtedy, gdy stanę przed takim wyborem, na razie mogę tylko spekulować na ten temat.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:37
@KingsMax: też tak sądzę
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 22:27
@coloman: a co jak ktoś niezbyt szanuje ludzkie życie tak z poglądów
Odpisz
16 grudnia 2015, 15:01
@pan_hejter: nim zaczniemy rozmawiać jedna ważna rzecz: nie jestem psychologiem i mimo, że to mój konik i zamierzam pójść na psychologię to na razie to są tylko moje domysły i wiedza pozyskana z różnych źródeł innych niż profesjonalne wykłady na uczelni
a co do pytania. z tego co wiem psychopatia to nie jedynie brak poszanowania dla ludzkiego życia, jeśli to wywodzi się z poglądów, może to być skutek np. propagandy, sądzę, że dopóki nie występuje oziębłość emocjonalna w stosunku do innych ludzi (np najbliższych osób), albo inny objaw to nie jest to psychopatia,
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2016, 22:55
@coloman: A jeśli szanuję tylko tych których chcę szanować? Całą resztę mógłbym zastrzelić (każdego z osobna) bez wyrzutów sumienia. Potrafię też absolutnie bezinteresownie im pomagać jeśli tylko poproszą a ja będę mógł w tym czasie im pomóc.
Odpisz
20 maja 2016, 14:32
@Tomasz95: to zależy, co czujesz do swojej rodziny? czujesz z nimi więź, brakowało by Ci ich gdybyście byli rozdzieleni na długi czas?
Odpisz
19 maja 2016, 22:50
6/7 Urok osobisty w jakim sensie? Być może będzie 7/7.
Odpisz
19 grudnia 2015, 20:29
Nie. Ja mam inną teorię na ten temat. Niewolno ufać osobom które nie lubią ciasteczek. To oni są psychoooooooopatami ,-,
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:51
7/7
Kto by się spodziewał...
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:54
@Vader0PL: Załóżmy klub psychopatow, 7/7
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:55
@makajet: Dobry pomysł, ty załóż grupę i zaproś mnie do niej, a ja znajdę innych członków.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:20
@Vader0PL: Zgłaszam się
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:53
@Vader0PL: Jej! Też chce!
Odpisz
16 grudnia 2015, 09:08
@Vader0PL: To założę dzisiaj po 16 bo jestem w szkole xd.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:56
Odbjur 6:9
Mamy psychopatów na piątej trzydzieści w komentarzach
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 21:28
Coś mi się wydaje , że ten znak wodny nie do końca może tutaj być , ze względu na to , iż zaskakująco podobnie wygląda jakby było z bezużytecznej
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:18
Hmmmm... *szept* cholera, jestem zdemaskowany
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:07
"Osobowość dyssocjalna, psychopatia, osobowość antyspołeczna – zaburzenie struktury osobowości o charakterze trwałym, dotyczące 2–3% każdego społeczeństwa. Zaburzenie to wiąże się z obecnością trzech deficytów psychicznych: lęku, uczenia się i relacji interpersonalnych."
Tak, Wikipedia.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:02
2/7 :c
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:58
0/7.
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:17
@Wikusia100200: Masz urok osobisty i koncentrację i pewnie pewność siebie.
Odpisz
16 grudnia 2015, 06:04
Niby kto tak twierdzi?
Odpisz
16 grudnia 2015, 08:27
@Wikusia100200: Ja, chyba.
Odpisz
16 grudnia 2015, 08:47
Pewna siebie nie jestem, skoncentrować się nie potrafię ostatnio. Co do uroku osobistego to tylko inni mogą stwierdzić czy go mam.
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:41
Większość cech jest niezbędna do prawidłowej manipulacji i jak największego jej ukrycia co z kolei jest niezbędne by manipulacja przebiegała pomyślnie, dodatkowo umiejętność manipulacji jest trudna do wyuczenia i najłatwiej się z nią urodzić, jednakże musicie uwierzyć mi na słowo ta umiejętność jest niezwykle przydatna.
Odpisz