Szachy w różnych wersjach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to posłuchane
Za co ta premia
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 23:59
To chyba już wiem w jaką wersję będę grał
Odpisz
22 marca 2019, 22:40
te Amerykańskie to zuo. Bez 2 wież jprdl
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:41
W sumie z takim ustawieniem nie ma szans żeby soviet przegrał
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:49
@SetAbominae: Zbijasz pionka na g6 i mat.
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:20
Za duża przewaga, gdzie sie czerwony nie ruszy to zbija
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 23:03
@SetAbominae: Czerwony zbija obojętnie którym pionka na f7 (sorry, wcześniej się pomyliłem) i mat. Czarne nie zaczynają.
Odpisz
18 marca 2016, 17:13
@SetAbominae: a czemu w amerykańskich szachach biali nie mają wież?
Odpisz
18 marca 2016, 21:13
@stefekpolski: 9/11
Odpisz
19 marca 2016, 15:33
@SetAbominae: ale czemu nie ma białych wież?!?!?!?
Odpisz
19 marca 2016, 21:36
@stefekpolski: 9/11. Zamach na WTC. Ameryka (biali) nie ma wież bo zostały one zniszczone w tym zamachu
Odpisz
20 marca 2016, 15:44
@SetAbominae: eee...
Odpisz
5 czerwca 2016, 11:09
@stefekpolski: Ić ciecko.
Odpisz
5 czerwca 2016, 17:16
@Archeologwinternetach: naucz sie posacc glockie
Odpisz
7 maja 2018, 08:04
@stefekpolski: co
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:21
Cóż w mongoli to tam raczej skuterów śnieżnych nie ma a tam w chu* zimno jest no to kurde na piechotę nie będą chodzić nie? XD
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:16
krain*
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:29
@Kambot: *krajów
Odpisz
9 grudnia 2015, 07:01
@kubage123: *narodów
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:36
@SirPomarancza: Mocarstw*
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:03
@Archeologwinternetach: Państw*
Odpisz
17 stycznia 2016, 08:33
Imperiów.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:34
To powienno być nie "Mongolian chess" tylko "Polish chess" :d
Odpisz
9 grudnia 2015, 06:58
@Komandor_Brytania: Miałem taki sam avatar herr Obersturmführer Wittman.
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:20
@Komandor_Brytania: Nie.
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:29
@Komandor_Brytania: Mongolian pasuje lepiej. Mongolska armia składała się w niemalże całości z kawalerii a polska armia na niej jedynie bazowała
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:43
@Komandor_Brytania: i przecziwnycy to czolgi
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:57
No jak to husaria to co?
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:42
@shiba: Zwykle husaria walczyła w towarzystwie 4-krotnie większych oddziałów piechoty
Odpisz
21 grudnia 2015, 16:53
@shiba: No tak k*rwa człowiek się pomyli, to od razu masa hejtu, fejm zrobi faila na miarę gimbusa, zwykłe niedopatrzenie
Odpisz
21 grudnia 2015, 17:33
@shiba: Wiesz, czerwona strzałka to niezgodzenie się z opinią. A jako, że pisałeś głupoty to dostałeś te 6 strzałek w dół. Ale spokojnie, one nic nie sprawią w twoim życiu! Możesz żyć spokojnie dalej.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:24
@Komandor_Brytania: Holipka, wywołałem gównoburzę ._.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2015, 18:35
Przypomniał mi się żart z 2001 r Dlaczego prezydent Ameryki nie chce grac w szachy z Osamą Bin Ladenem
.
.
.
.
.
.
.
Bo zbił mu 2 wieże
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:36
@masterion12: niezły żart 9/11
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:14
Jaki Brasilball?? :0
Odpisz
21 grudnia 2015, 18:25
@Rander: autor
Odpisz
21 grudnia 2015, 17:42
wersja watykańska -same gońce (goniec po angielsku to bishop)
wersja angielska -same hetmany (hetman po angielsku to Queen)
wersja polska- same króle (bo było ich u nas dużo)
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:59
Ameryka nie ma dwóch wież.
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:10
@Drakkaien: *ekhm* 9/11 *ekhm*
Odpisz
9 grudnia 2015, 07:24
A polska
Odpisz
9 grudnia 2015, 14:19
@Boberek00: chyba raczej wiesz...
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:14
@uberIGGENN: C. E. B. U. L. A.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:16
A gdzie są Dwie Wieże? W Hollywood? ?
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:17
Amerykańskie szachy, dlaczego nie ma 2 wież? Chodzi o 9/11
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:07
@Kubox123456: dzienks!
Odpisz