Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar noob101

30 czerwca 2016, 14:17

pada śnieg pada śnieg o ku*wa mikołaj !

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 10:17

pada śnieg pada śnieg sypie granatami a mikojał dostał łeb i leży pod saniami

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 21:29

polubcie grumpycata to Bieber straci fana

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 20:33

u mnie ani trochę śniegu ale za**biście zimno :/

Avatar Kivera

5 stycznia 2016, 21:32

Pjona ;-; -15℃ i zapi**dzielać przez pół wiochy na przystanek >.<

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 01:50

@Kivera: Faktycznie źle w kraju, napisz, że to przez PiS albo Andrzeja..

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2016, 15:38

@Kivera: akurat dzień po tym komentarzu napadało śniegu do kostek :^(

Avatar Fina258

5 stycznia 2016, 23:43

Pada śnieg, pada śnieg
Jebią się bałwanki
Ja pi*rdole, ku*wa mać
Kto podje*ał sanki?

Avatar ALKATRAZ

5 stycznia 2016, 18:34

śnieg jest zimny

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 20:33

@ALKATRAZ: chyba że zaraz po obsikaniu

Avatar makapaka123456

Edytowano - 5 stycznia 2016, 22:47

@ALKATRAZ: Żartujesz.

Avatar infernape

5 stycznia 2016, 22:53

@ALKATRAZ: serio? Nie wiedziałem

Avatar furry_candy_husky_

5 stycznia 2016, 19:13

u mnie w ch*j śniegu *__*

Avatar Alpa_Cino

5 stycznia 2016, 18:56

Nie u mnie.

Avatar ananas1

5 stycznia 2016, 18:54

Wydaje mi się, że batbyło.

Avatar xd_ailatan

5 stycznia 2016, 18:48

Zero rymu :'c

Avatar Mangozjeb

5 stycznia 2016, 18:33

u mnie jeszcze niema śniegu :(

Avatar kapitanzlotalopata

5 stycznia 2016, 18:23

you don't say, no shit captain Sherlock Obvious

Avatar hubciox26

5 stycznia 2016, 18:18

No niestety jeszcze nie pada:-(

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 18:08

A jeśli nie wyjdziesz...
Wyrzucę cię przez okno prosto na śnieg. :')

Avatar Bilboo_Baggins

5 stycznia 2016, 18:06

I bez śniegu też jest mi w ręce zimno czasem teraz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

To musiało być męczące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka