Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2016, 14:17
pada śnieg pada śnieg o ku*wa mikołaj !
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:17
pada śnieg pada śnieg sypie granatami a mikojał dostał łeb i leży pod saniami
Odpisz
29 stycznia 2016, 21:29
polubcie grumpycata to Bieber straci fana
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:33
u mnie ani trochę śniegu ale za**biście zimno :/
Odpisz
5 stycznia 2016, 21:32
Pjona ;-; -15℃ i zapi**dzielać przez pół wiochy na przystanek >.<
Odpisz
6 stycznia 2016, 01:50
@Kivera: Faktycznie źle w kraju, napisz, że to przez PiS albo Andrzeja..
Odpisz
9 stycznia 2016, 15:38
@Kivera: akurat dzień po tym komentarzu napadało śniegu do kostek :^(
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:43
Pada śnieg, pada śnieg
Jebią się bałwanki
Ja pi*rdole, ku*wa mać
Kto podje*ał sanki?
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:34
śnieg jest zimny
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:33
@ALKATRAZ: chyba że zaraz po obsikaniu
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2016, 22:47
@ALKATRAZ: Żartujesz.
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:53
@ALKATRAZ: serio? Nie wiedziałem
Odpisz
5 stycznia 2016, 19:13
u mnie w ch*j śniegu *__*
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:56
Nie u mnie.
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:54
Wydaje mi się, że batbyło.
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:48
Zero rymu :'c
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:33
u mnie jeszcze niema śniegu :(
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:23
you don't say, no shit captain Sherlock Obvious
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:18
No niestety jeszcze nie pada:-(
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:08
A jeśli nie wyjdziesz...
Wyrzucę cię przez okno prosto na śnieg. :')
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:06
I bez śniegu też jest mi w ręce zimno czasem teraz.
Odpisz