Mikropłatności według EA Games
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2021, 09:08
To już makropłatności
Odpisz
5 stycznia 2016, 21:03
Mam tę grę
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:07
@ja_i_moje_osobowosci: Ja też
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:12
@mortzmargonem: jaki tytul tak na jakby co(tak wiem poleca strzalki w dol)
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:23
@krzys249: Star Wars Heroes of the galaxy albo jakos tak
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:32
@mortzmargonem: dziekuje ci uzytkowniku internetu
Odpisz
15 sierpnia 2019, 00:59
@ja_i_moje_osobowosci: jedyna dobra gra ea.
Odpisz
21 maja 2019, 19:57
Akurat mam tę grę na smartfonie.
Odpisz
20 lipca 2019, 23:00
@OstatniSith2005: ja też, jedyna dobra gra EA.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:02
"heroine"
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:07
czyli bohaterka. Nie. Nie heroina.
Odpisz
7 stycznia 2018, 20:37
A angielski znasz?
Odpisz
4 września 2017, 19:05
Trochę się spóźniłem, ale dlaczego hk-47 wygląda jakby miał wodogłowie?
Odpisz
29 listopada 2017, 21:43
@Dagoth: Bóg tak chce
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:37
Dlatego ja wam tutaj wszystkim obecnym polecam zagrać sobie w Jedi Academy z modyfikacją Movie Battles 2, społeczność nadal jest tam na poziomie zachwycającym, a warto wspomnieć, że to gra z 2003 roku.
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:43
@FD_God: Spędziłem dziesiątki godzin na zabawach kodami i urządzaniu epickich starć (20 Rancorów vs 10 Kyle Katarnów) ;D
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:29
@brainiac: weź mi o tym mutancie nie wspominaj...
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:58
@FD_God: Dzięki tobie wiec co dziś spirace C:.
Odpisz
16 października 2016, 19:10
pokemon go i mikroplatnosci
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:16
Ea powinno zmienić nazwe na "mikro" na "wielko" płatności.
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:37
@WatchHood: Lepiej makro c:
Odpisz
7 stycznia 2016, 12:27
@Blondas19: Wiesz co, wyjełeś mi to z ust ale nie miałem pewności że by było to poprawne =).
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:43
"Limited Time Offer!"
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2016, 16:27
Potężny idiotyzm, ale i zarazem przyszłość. Coraz więcej wydawców idzie w tym kierunku. Gry małymi kroczkami odchodzą od modelu "kupiłem grę i w nią gram". Niedługo będziemy ściągać darmowe podstawki i płacić za wszystko inne.
Ubolewam nad tym mocno, ale sami się na to godzimy.
PS. Czy wiecie, że The Sims 3 ze wszystkimi dodatkami kosztuje na Steam prawie 2400zł? :v
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:30
@brainiac: Na promocji pewnie około 1000 zł.
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:58
@Tomasz95: na promocji około 300zł
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:06
@Mr_Manster: 300zł za Oryginalne Simsy ze wszystkimi dodatkami? Nie sądzę ;P
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:14
@brainiac: na steamie w promocji mozliwe
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:36
@Mr_Manster: Na ostatniej wyprzedaży komplet wychodził grubo ponad 1000zł. Musiałaby być przecena gdzieś -85%, a jak żyję nie widziałem takiej promocji na Simsy
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 10:38
@brainiac: Jest gra o pociągach, która kosztuje podobnie tylko w zamiast 2000 złotych, to 2000 euro.
Edit. Przepraszam, pomyłka... Kosztuje teraz prawie 4000 euro.
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:41
@FD_God: Wiem. Tym większy to absurd, ale symulator pociągów to jednak gra bardziej dla pasjonatów, podczas gdy Simsy zna każdy. Niektóre dodatki wnoszą dosłownie kilka ciuchów i mebli, a i tak kosztują ponad 100zł :v
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:44
@brainiac: A potem się dziwić, że ludzie piracą.
Odpisz
6 stycznia 2016, 07:44
no właśnie kurde takie ceny...
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:54
6 dni jest droższe niż 7 dni.
Mikro płatności takie piękne.
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:47
@DDGKeu: To jest ile czasu zostało do końca oferty
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:13
na cos takiego nie wydal bym nawet 30 zl
Odpisz
5 stycznia 2016, 21:49
W FUT'cie 12000 Fifa Points kosztuje 400 zł... ;_;
Odpisz
5 stycznia 2016, 21:31
I to jeszcze po poprzecenie................... Chyba.
Odpisz