Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pro100WGebe

13 czerwca 2021, 09:08

To już makropłatności

Avatar ja_i_moje_osobowosci

5 stycznia 2016, 21:03

Mam tę grę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar krzys249

6 stycznia 2016, 18:32

@mortzmargonem: dziekuje ci uzytkowniku internetu

Avatar ultron64

15 sierpnia 2019, 00:59

@ja_i_moje_osobowosci: jedyna dobra gra ea.

Avatar OstatniSith2005

21 maja 2019, 19:57

Akurat mam tę grę na smartfonie.

Avatar ultron64

20 lipca 2019, 23:00

@OstatniSith2005: ja też, jedyna dobra gra EA.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 18:02

"heroine"

Avatar DiKarpio

5 stycznia 2016, 18:07

czyli bohaterka. Nie. Nie heroina.

Avatar BruceWayne

7 stycznia 2018, 20:37

A angielski znasz?

Avatar Dagoth

4 września 2017, 19:05

Trochę się spóźniłem, ale dlaczego hk-47 wygląda jakby miał wodogłowie?

Avatar polak922

29 listopada 2017, 21:43

@Dagoth: Bóg tak chce

Avatar FD_God

6 stycznia 2016, 10:37

Dlatego ja wam tutaj wszystkim obecnym polecam zagrać sobie w Jedi Academy z modyfikacją Movie Battles 2, społeczność nadal jest tam na poziomie zachwycającym, a warto wspomnieć, że to gra z 2003 roku.

Avatar brainiac

6 stycznia 2016, 10:43

@FD_God: Spędziłem dziesiątki godzin na zabawach kodami i urządzaniu epickich starć (20 Rancorów vs 10 Kyle Katarnów) ;D

Avatar Marcin14

6 stycznia 2016, 17:29

@brainiac: weź mi o tym mutancie nie wspominaj...

Avatar Andrzej_Duda

5 stycznia 2017, 15:58

@FD_God: Dzięki tobie wiec co dziś spirace C:.

Avatar
Konto usunięte

16 października 2016, 19:10

pokemon go i mikroplatnosci

Avatar WatchHood

5 stycznia 2016, 23:16

Ea powinno zmienić nazwe na "mikro" na "wielko" płatności.

Avatar Blondas19

5 stycznia 2016, 23:37

@WatchHood: Lepiej makro c:

Avatar WatchHood

7 stycznia 2016, 12:27

@Blondas19: Wiesz co, wyjełeś mi to z ust ale nie miałem pewności że by było to poprawne =).

Avatar Slenderowiec2012

6 stycznia 2016, 12:43

"Limited Time Offer!"

Avatar brainiac

Edytowano - 5 stycznia 2016, 16:27

Potężny idiotyzm, ale i zarazem przyszłość. Coraz więcej wydawców idzie w tym kierunku. Gry małymi kroczkami odchodzą od modelu "kupiłem grę i w nią gram". Niedługo będziemy ściągać darmowe podstawki i płacić za wszystko inne.

Ubolewam nad tym mocno, ale sami się na to godzimy.

PS. Czy wiecie, że The Sims 3 ze wszystkimi dodatkami kosztuje na Steam prawie 2400zł? :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar brainiac

6 stycznia 2016, 10:41

@FD_God: Wiem. Tym większy to absurd, ale symulator pociągów to jednak gra bardziej dla pasjonatów, podczas gdy Simsy zna każdy. Niektóre dodatki wnoszą dosłownie kilka ciuchów i mebli, a i tak kosztują ponad 100zł :v

Avatar FD_God

6 stycznia 2016, 10:44

@brainiac: A potem się dziwić, że ludzie piracą.

Avatar kasiapgpl

6 stycznia 2016, 07:44

no właśnie kurde takie ceny...

Avatar DDGKeu

5 stycznia 2016, 20:54

6 dni jest droższe niż 7 dni.
Mikro płatności takie piękne.

Avatar SetAbominae

5 stycznia 2016, 22:47

@DDGKeu: To jest ile czasu zostało do końca oferty

Avatar krzys249

5 stycznia 2016, 22:13

na cos takiego nie wydal bym nawet 30 zl

Avatar Skrzypo

5 stycznia 2016, 21:49

W FUT'cie 12000 Fifa Points kosztuje 400 zł... ;_;

Avatar mitor22

5 stycznia 2016, 21:31

I to jeszcze po poprzecenie................... Chyba.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Kaskor

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka