Dlatego kobiety żyją dłużej od mężczyzn
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cel namierzony
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Przyszłość jest piękna
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2018, 20:01
Faceci mają za to ciekawsze życie
Odpisz
2 stycznia 2016, 21:09
Bo dziewczyny myślą 3 razy zanim zrobią coś a chłopcy 2 :P [chłopak] 1 przemyślenie: zrobić to czy nie? 2 przemyślenie: A tam najwyżej zginę... [Kobiety] 1 przemyślenie: jeśli to zrobie makijaż mi się rozmażę... 2 przemyślenie : A tam nawet jeśli to sobie go poprawie... 3 przemyślenie 3: O boże nie moge tego zrobić nie zabrałam szminki! (sorki jeśli kogoś uraziłam)
Odpisz
18 stycznia 2016, 23:14
@czarneka556: Niestety ale mnie. Dla mnie makijaż do największe gówno jakie ktoś możę stosować na swoją twarz.
Odpisz
2 stycznia 2016, 00:23
na 6 obrazku była Maka Paka!
Odpisz
21 grudnia 2015, 01:50
Aż sam się pochwalę swoim idiotyzmem :D
Odpisz
21 grudnia 2015, 13:37
Ty chory po je*ie.
Odpisz
21 grudnia 2015, 15:18
@YFYDB: Ayy lmao.
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:29
y o u r e a l l y a r e I D I O T !
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2016, 14:58
Mogę się fatalnie mylić, ale ten rekin... jakiś taki wklejony mi się wydaje.
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:33
bo mężczyźni to idioci
Odpisz
1 stycznia 2016, 17:35
@wampirra107: Na świecie są miliardy mężczyzn. Ty w swoim życiu nie poznałeś/poznałeś dobrze nawet tysiąca.
Odpisz
1 stycznia 2016, 17:38
@Hatapon: 1. większość ludzi to idioci
2. poznałaś a nie poznałeś bo 2 razy napisałąś poznałeś
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:48
@wampirra107: Czyli większość kobiet to idiotki?
Odpisz
2 stycznia 2016, 16:18
@Hatapon: nie, wiekszość ludzkości
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:06
@wampirra107: Dobra, skończmy tą dyskusję, bo tylko ci nabijam strzałki w dół.
Odpisz
14 lipca 2017, 10:09
@wampirra107: WSZYSCY LUDZIE TO DEBILE Z NATURY WIĘC STUL PYSK
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:15
Na ostatnim mogłabym wejść :3
Odpisz
20 grudnia 2015, 21:58
Zdjęcie 4 od dołu:
te meduzy są niegroźne bo żyją w jeziorze w którym nie mają naturalnych wrogów i dlatego nie potrzebny im jad. kiedyś był obrazek o tym(myszka pomóż)
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:40
@Reichtangle: znalazłem:
http://www.obrazki.jeja.pl/179610,meduzy-z-jellyfish-lake-jezioro.html
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:05
Akurat płaszczki są niegroźne. No chyba że ukujesz się ich kolcem jadowym. Steve [*]
Odpisz
21 grudnia 2015, 00:38
@Kubox123456: Wkładał rękę krokodylowi/aligatorowi do paszczy i nic, a płaszczka go zabiła. ;-;
[*]
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2016, 11:30
@Kubox123456: Nie wszystkie płaszczki mają kolce jadowe. Np. manty (jak ta przedstawiona na zdjęciu) są niegroźne i dość przyjaźnie nastawione. Może dlatego na zdjęciu jest kobieta, nie facet :v
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:52
Codziennie krok od śmierci i nagrody darwina.
Odpisz
21 grudnia 2015, 14:21
rekiny zabijają tylko 10 ludzi rocznie
nie ma strachu
no chyba że będziesz w tej dziesiątce
Odpisz
20 grudnia 2015, 23:02
To teraz seksistowski żart:
mężczyzna potrącił kobiete, czyja to wina? Oczywiście że faceta, jaki pojeb jeździ autem po kuchni
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:40
I ten dopisek pod ostatnim zdjęciem "hopaj"
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:49
@wiking101: Magik, czy to Ty?!
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:16
kobiety myślą potem robią a mężczyzni nie koniecznie \___/ pudło na hejty
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 21:54
Ale w kuchni też może być niebezpiecznie. hyhyhyhy
\______/
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:03
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Można się poparzyć, życie na krawędzi!
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:07
@Henzej: Możesz być żołnierzem, strażakiem, górnikiem, ale i tak nie będzie to tak niebezpieczne jak praca w kuchni.
Odpisz