Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2015, 20:09
niestety teraz nikt nie czyta
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:20
@Reichtangle: Wild SetAbominae appears
He uses read Metro 2034
It's super effective!
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:25
@Reichtangle: ja ostatnio zacząłem czytać ;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:38
@Reichtangle: A co J. K. Rowling pisała na odwrocie Harrego Pottera?
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:17
@Reichtangle: Pls, mi brakuje hajsu na nowe książki bo za szybko czytam ;-;
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:45
@Mrs_Carro: Piękne słowa
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:09
Znam tan ból...ale mi akurat brakuje miejsca xd
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:15
@LevySarahina: Miejsca też ;-; I tak rodzi się pytanie- Dokupujemy półkę, czy 10 książek?
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:36
A po co półkę? Mi wystarczy podloga pod biurkiem XD pieniądze się znajdą bo "rodzice dbają o twój rozwój literacki" i dawaj następną cegiełkę :3
Odpisz
22 grudnia 2015, 17:19
@LevySarahina: Chyba, że jesteś biedny ;-;
Odpisz
23 grudnia 2015, 13:44
@SetAbominae: metro 2034? Też to czytałem
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 19:43
Znam ten ból. Uwielbiam czytać a często brak kasy na nowe książki.
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:20
@anamaria2002: *łączy się w bulu i nadzieji na lepsze czasy dla cen książek*
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:19
Ja tam nie kupuję książek tylko je wypożyczam ;).
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:42
I tu rodzi się problem, bo dla mnie książka nie jest czymś do pożyczania. Moja mentalność nie pozwala mi czytać w spokoju kiedy wiem, że to nie jest moje.
Chyba mam jakieś egoistyczne zapędy, ALE na szczęście są jeszcze pirackie ebooki xD
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:10
Tolerujesz ebooki nie tolerując wypożyczania? Tylko papierowe pozycje!!!
Ale też nie przepadam za wypożyczaniem, lubię wracać do książek.
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:54
Mi tam rodzice nie dają hajsu na takie rzeczy jak książki (chyba, że podręczniki -,-).
Odpisz
23 grudnia 2015, 22:14
Czy tylko ja wtedy mam ochotę go zaje**c bo nie lubię jak ktoś robi to samo co ja?
Odpisz
23 grudnia 2015, 16:53
"Gdy słyszę moją ulubioną piosenkę, i okazuje się, że to czyjś dzwonek" :3
Odpisz
23 grudnia 2015, 16:30
'Gdy widzę ludzi grających w Skyrim'
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:53
Stiles
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:09
W moim mieście? Ludzie są tu tak zacofani, że w ogóle nie czytają ;-;
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:23
zacofani? uważasz, że jeśli ktoś jest mocno związany z technologią i nie czyta książek to jest głupi i zacofany?
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:27
@Windows_10: Związany z technologią? W którym miejscu o tym pisałem?
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:16
chodzi mi o to, że jeśli mają komputery, telefony i tablety albo są jakkolwiek związani z technologią to są zacofani?
Odpisz
23 grudnia 2015, 14:32
ja nie czytam ;p
Odpisz
23 grudnia 2015, 14:48
@NinjaPotato: *płacze i rzuca w ziemniaka książką*
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 15:15
*płacze i rzuca nokia 3310 w nielota*
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:16
@Windows_10: *ginie rozgnieciona od mocy cegły*
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:20
*cieszy się ze jeden fan czytania umarł*
Odpisz
23 grudnia 2015, 16:54
@Windows_10: Teraz twoja kolej ;_; Giń! *rzuca nożami do masła*
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:05
@julka1280: czemu? i tak mam zbroje z noki 3310
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:07
@Windows_10: W tym przypadku to nie pomoże. Teraz już nic ci nie pomoże *huhuhuehuehuehueee*
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:13
@julka1280: akurat pomoże. *rzuca na nią 2 nokie 3310 i tworzą wielki wybuch*
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:36
@Windows_10: Bumcyfykyszy!!
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:26
Ja tak nie w temat...
Dylan O'Brien <333
\_______________/
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:24
Ja nie lubię książek wiec nie wiem jak to jest :-)
Odpisz
23 grudnia 2015, 13:39
@Windows_10: Bo jesteś ograniczony.
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:18
czemu? nie lubię książek - hejty lecom. nie lubię oglądać tv - zielone lecą. Nie lubię czytać bo po prostu nie lubię. To moje zdanie. Was też będę hejtowac za nie lubienie czegoś, czego ja nie lubię.
Odpisz
22 grudnia 2015, 16:11
A później idziesz do tej osoby i przepytujesz ją o najmniejszy szczegół żeby udowodnić że nikt nie czyta tej książki tak dobrze jak ty. :)
Odpisz
22 grudnia 2015, 11:31
OMGDW Dylaan 😍
Więzień Labiryntu trylogia polecam 👌
Odpisz
21 grudnia 2015, 23:48
Chyba nikt nie czyta książki "My Friend Leonard" ;-;.
Odpisz
21 grudnia 2015, 22:55
Nienawidzę takich osób. Moje ulubione książki powinny być tylko dla mnie
Odpisz
21 grudnia 2015, 21:19
tylko jest jeden problem masz śpiączkę
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:09
Ja tam zawsze spojleruje chyba że najlepszy przyjaciel
Odpisz
21 grudnia 2015, 20:25
@Freakok222: A jak czytam tylko biografie to co?
Odpisz