Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Płać pan
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2016, 18:59
Ja tak mam zazwyczaj ... XDD
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 10:25
Pewnie wszyscy ściągali od siebie i na dodatek źle więc nie trzeba się o nic martwić, pewnie jest dobrze :D
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:57
@iger3: Ja tak mam,u mnie w klasie jest 7 osób a u cb?
Odpisz
29 grudnia 2015, 16:08
to uczucie kiedy się nie uczysz na sprawdzian bo mają być odpowiedzi abc, a facetka daje inny test...
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:06
A kiedy tylko ty masz dobrze bo sprawdzałeś w książce
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:25
Miałem tak kiedyś, ale okazało się, że to jednak ja miałem dobrze i to tamci frajerzy musieli zacząć naukę do poprawki. Hehehe.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:06
Pamiętajcie, większość ma zawsze rację. Jedzmy gówno! Miliony much na świecie nie mogą się mylić!
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:18
@darcus: A kiedys wyczytalem bardzo madre zdanie:
-"A od kiedy to medrcy stanowili wiekszosc spoleczenstwa? "
~ ksiazka Przygody Tybalda
Odpisz
24 grudnia 2015, 09:30
I się okazuje, że jako jedyny masz wszystko dobrze.
Odpisz
23 grudnia 2015, 22:24
Było.
Odpisz
24 grudnia 2015, 01:57
to daj link bo ja nie znalazłem
Odpisz
24 grudnia 2015, 05:31
Flowey,zamknij sie
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:03
Ale i tak mowisz ze masz dobre
Odpisz
23 grudnia 2015, 22:13
A potem zaglądasz do książki i okazuje się, że masz jednak dobrze.
Odpisz