Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2017, 23:16
Spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji...
Odpisz
12 września 2016, 19:00
Jak się paczy przez chwilę to nie ma jakiegoś efektu ...
Odpisz
23 marca 2016, 18:27
Po 33 minutach wyskakuje pieseł
Odpisz
29 marca 2016, 16:18
@wiedzma102: Taaaaa.... To daj screena
Odpisz
29 marca 2016, 16:28
@WaterFlow:
Odpisz
29 marca 2016, 16:37
@wiedzma102: wKLEJONE. Powiedzta prawde a dam zieloną strzałkę
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:13
mój mózg oszalał O__O
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:18
@Luuna: Mam okulary i to na mnie nie działa
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:56
@pawelo320: is 2?
Odpisz
30 grudnia 2015, 08:37
IS-2 Mod.1945
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 14:18
@pawelo320: wiedziałem :D
Odpisz
31 grudnia 2015, 08:26
A znasz Pz.Kpfw.IV Africa Korps "Specjał"
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:36
@pawelo320: nie. Niestety :( wiem że afrika korps była pod dpwódctwem Rommla (chyba)
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:52
Owszem
Odpisz
31 grudnia 2015, 17:43
@pawelo320: Air Conflicts nie poszło na marne :D
Odpisz
29 grudnia 2015, 22:59
Czekam aż wyskoczy burza komentarzy co się dzieje w pewnej minucie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 21:05
tak wyobrażałam sobie wnętrze kabla aż kiedyś pies nie rozgryzł kabel i go widziałam w środku
Odpisz
27 grudnia 2015, 17:40
niezbyt
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:02
Znajdź lepsze...
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:41
@GrimmjowJaegerjaquez: No właśnie ;)
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:57
@SweetyMufinka: Jeszcze mi ktoś dał 3 strzałki w dół...
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:54
@GrimmjowJaegerjaquez: Nikt nie będzie specjalnie dla ciebie szukał lepszego materiału. Niektórym się nie podoba i tyle. Do tego płaczesz o strzały w dół, to trochę dziecine. Trza się trochę ogarnąć.
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:02
@monho25: Chyba mnie źle zrozumiałeś...
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:03
@monho25: I chyba nie wiesz co to sarkazm...
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:05
@GrimmjowJaegerjaquez: Wskaż mi w swojej wypowiedzi sarkazm. :v
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:46
@monho25: Służba już dawno wyginęła :v
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:40
@monho25: Dziecine.
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:24
da heck
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:07
3d bez okularów
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:36
Popatrzcie sobie na to przez pół minuty a potem na rękę... mózg rozje**ny
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:23
Ludzie wracajmy do domu , jesteśmy zjarani
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:10
W 30 minucie wyskakuje foxy
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:37
Mój mózg się spalił ;-;
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:36
Wygląda jak tunel kabli w jakimś urządzeniu.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:04
To je tunel
Odpisz