Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Co za przypadek
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 grudnia 2015, 12:50
A więc te 0,1% jest bardzo niepokojące.
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:04
POD ziemią.
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:50
@FullPain: w kosmosie
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:51
Mówi baba, która całymi dniami sieka potwory w innych wymiarach -_-
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:44
@TheTemplar: Nie baba tylko Ghulu kyóry zabija międzywymiarowych kosmici
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:46
@Patongma: Napisz to jeszcze raz, ale poprawnie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:02
A kosmici?
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:13
Też tak samo jak ja wierzysz w kosmitów? :o
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:17
@Archosung: Kosmici istnieją na 98,7%. Tyle, że gówno o nich wiemy.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:19
@TheTemplar: istnieją na 100% , i niektórzy wiedzą więcej , wystarczy długie badania , i obserwacje....
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:29
@oskare117: Nie mamy aż takiej pewności. Mogą się okazać rozczarowaniem takim jak eter.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:38
@TheTemplar: Dziwny byłby świat gdybyśmy my tylko istnieli
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:01
@Archosung: predzej kosmos, bo na swiecie wszystko znamy wiec nie nazwiemy tego ufo. Ogladnij np jakies zwierzeta z jaskiń. Ryba bez oczu bodajże i wiele innych
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:29
@Lekki69: hahahaha wszystko znamy :D dobre , eh , ale na poważnie to gówno przez wielkie G znamy , dużo jeszcze nie zostało odkryte , trójkąt bermudzki mówi ci to cos ? Atlantyda ? Albo Tajemnicze budowle ,min. w Egipcie . Afryce ?
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:42
wszyscy jesteśmy kosmitami, przecież Ziemia to część kosmosu ;_;
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:43
@oskare117: No niee, ale w sensie na tyle że nic nas tu nie zaskoczy. Żaden nowy gatunek nie wywoła u nas szoku. A wszystkie pojęcia znam, za wyjątkiem budowli Afryki, chybą że masz na myśli Egipcjan, słyszałem prędzej też o Inkaskich.
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:55
@oskare117: Atlantyda? xDD
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:10
kosmici żyją na 100% a dlaczego taki wniosek? no bo my żyjemy na jednej z miliard galaktyk to troche wątpie że tylko my jesteśmy skoro jest ich tak dużo
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:20
@Mr_Manster: Nawet jakby istnieli to by nas nie znaleźli a my ich też. Kosmos się rozszerza więc powoli jest więcej lat świetlnych do przebycia z planety X do planety Y.
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:24
@zzzzzzzzzzzzz: dokładnie, a nasi naukowcy na dzisiejsze czasy nie dadzą rady zbadać czy kosmici istnieją poniewasz musieliby lecieć tak długo że po jakimś czasi poprostu ciśnienie by ich zabiło
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 13:41
@Mr_Manster: Ale żyjemy tylko dzięki przypadkowemu ciągowi zdarzeń. Gdyby zabrakło chociażby jednego ważnego elementu - jak na przykład to, że w Ziemię uderzyło jakieś ciało niebieskie, które "przyniosło" na Ziemię wodę - prawdopodobnie byśmy nie istnieli. Z pewnością gdzieś coś takiego się powtórzyło, ale szansa na to, że to akurat na określonej planecie, jest niewielka.
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:45
@oskare117: Jeszcze w starożytności Egipcjanie dopłynęli do Ameryki, a gdy wrócili do swojej ojczyzny, opowiadali o ATLANTYDZIE, bo w ten sposób nazwali Amerykę.
Albo książka do historii kłamie! >:C
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:01
@amekninja555: Czyli "podwodna Atlandyda " jest Ameryką która jest na powierzchni , a to tylko mój wymysł i setki innych naukowców , aha ok
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:15
@TheTemplar: Mówiąc kosmici chodzi ci o jakiekolwiek życie istniejące poza Ziemią czy inteligentne życie?
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:18
@PPPiotr: Średnio inteligentne.
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:23
@TheTemplar: możesz sprecyzować?
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:35
@PPPiotr: Jak ludzie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 23:49
@TheTemplar: Jest to prawdopodobne ale wszechświat jest na tyle wielki ,że możemy się nie spotkać.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 21:45
a co z pozostałymi 0,1%?
Odpisz
29 grudnia 2015, 20:06
7 milionów ludzi gdzie umarło?
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:24
*you DONT ku*wa SAY?*
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:19
A ja zawsze myślałam ze 99,8% Całe życie w kłamstwie :(
Odpisz
29 grudnia 2015, 12:18
Jaka burza w komentarzach... A wystarczyłoby w odpowiednim miejscu dodać słówko "ponad".
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:54
99,9% to znaczy że jedna osoba na 1000 umiera w kosmosie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:18
@blanki: Tu chodziło głównie o zwierzęta wysyłane w kosmos. Zauważ, że nie ma tu wzmianki o ludziach. Choć pewnie też zginęło kilku w kosmosie...
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:48
@Naruumi: nawet jak zwierzęta weźmiemy po uwagę to zdecydowanie za dużo
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:54
@blanki: Rzeczywiście... Doliczając zwierzęta to jeszcze dochodzi tych śmierci... Wniosek: ktoś nie dodał wielu 9 po 99,9.
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:27
czy tylko ja przeczytałem śmieci zamiast śmierci
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 10:43
Ej takie pytanko bo ja jeszcze noobek i nieogarniam tych odznak itd help xd.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:58
Umrzyj, plz.
Odpisz
30 grudnia 2015, 07:57
@SharpNeedle: Zabiłeś go! Chyba...
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:11
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Oby.
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:02
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: chyba nie po prostu nie odpisuje debilom
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 16:04
@SharpNeedle: Obyś to 00,1 % to byłbyś ty
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:35
99.99999999999999999999%*
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:23
Ale woda jest na ziemi...
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:26
Psst... Przycisk "Odpisz".
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:30
@master885: Ojtam,dopiero zaczynam historię z kontem :P
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:31
Mogę cię poprowadzić po tej magicznej krainie zwanej Jeja :P Zapraszam na Priv.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:29
Aha.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:09
Czyli ok 7000000 śmierci dzieje się kosmosie?
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:18
@pawelek9889: Kosmici?
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:25
@pawelek9889: Jeśli mówimy tu tylko o istotach ziemskich, to zapewne było ich 1 czy 2, a więc 99,99999999999999...%, a oni to po prostu zaokrąglili.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:23
Mi się wydaje że to 0,1% to pod wodą,ale mogę się mylić
Odpisz