Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Północne Węgry
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2020, 12:41
mam taki szwajcarski scyzoryk.
Odpisz
23 maja 2017, 19:11
@KontoUsunięte: Oni piją wódkę. Piwo rzadziej.
Odpisz
18 maja 2017, 11:36
2009 bois
Odpisz
17 lipca 2012, 20:32
@KontoUsunięte: niższy komentarz jest mądry -.-
Odpisz
22 sierpnia 2011, 21:41
Buba! W ruskim nie ma otwieracza na piwo!!!
Odpisz
4 czerwca 2011, 17:44
ja mam 2 w 1
Odpisz
15 stycznia 2011, 21:49
rosjanie kochają wódkę więc mają odpowiednie scyzoryki
Odpisz
10 lipca 2009, 22:53
Do wina. Poza tym wódka przez ó
Odpisz
10 lipca 2009, 11:40
to wszystko do wudki xD daje 5/5
Odpisz
4 lipca 2009, 20:38
ciekawe do czego ten maly korkociąg???
Odpisz
30 czerwca 2009, 17:24
Niższy komentarz jest głupi
Odpisz
28 czerwca 2009, 22:07
w rosji duzo piją 5/5
Odpisz
25 czerwca 2009, 12:02
zgadzam sie z kaniusia co do obrazka nie za fajny 3/5
Odpisz
22 czerwca 2009, 18:08
No a właśnie szwajcarski przypomina mi AK-47 ;/
Chociaż rosyjki do buteleczek też przygotowany dobrze ^^
Odpisz
22 czerwca 2009, 15:52
Boże, tu już sie pomylić nie można? A scyzoryki fajne. Tylko ostatnio już takie nudnawe te obraki.
Odpisz