Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2024, 16:25
@Konto usunięte: Smash
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:08
Albo 3 dwienastolatki.
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:10
@KwasDeoksyrybonukleinowy: *dwunastolatki :v
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:24
@kubakk12: Chodziło o to, że mają dwa latka pod względem inteligencji.
Odpisz
31 grudnia 2015, 19:25
Tak, czaję, ale "3 dwienastolatki" brzmi dziwnie :F
Odpisz
7 lipca 2019, 12:42
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Trzy Dwulatki
Odpisz
20 czerwca 2017, 10:00
Da druga ma skarpety i sandały! xD
Odpisz
2 stycznia 2016, 20:52
*Ba Dum Tsss* Ukryta prawda z życia wzięta
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:23
To bardzo dziwne że ludzie się z tego śmieją. Takie nastolatki traktują taką "miłość" na poważnie. Dla nich są to problemy najwyższej wagi i może warto by było je uszanować.
Odpisz
30 marca 2017, 15:04
@Sakura_DeAnn: Nie
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:38
@Sakura_DeAnn: problemy najwyższej wagi? Bardziej drobnostki, które są przekoloryzowane. Pozatym, jak nastolatka ,,z depresją" będzie (wybacz za określenie) pie**olić, że się zabije, że jej nikt nie kocha itp. to też mamy to uszanować?
#odkop
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:00
Trzy nastolatki musiałoby być.
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:31
a niby jak jest?
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:49
@coloman: Jest trzynastolatki.
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:02
@Rander: Nie kumam za co te minusy.
Odpisz
1 stycznia 2016, 10:53
@Rander: ale to ma być taka gra słów
Odpisz
1 stycznia 2016, 13:05
@coloman: No way.
Odpisz
1 stycznia 2016, 00:48
rynce opadajo
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:58
Noszą sandały?
Odpisz
31 grudnia 2015, 23:52
@meryp30: i skarpety XD
Odpisz
31 grudnia 2015, 18:12
ŚlĘ wam .
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:23
Piją soczek
Odpisz
26 grudnia 2015, 17:56
byo
Odpisz
26 grudnia 2015, 20:44
@Niszczyiel: NIe.
Odpisz
26 grudnia 2015, 20:58
Jezu kiedy masz 3 lata na jeja a nowi jejowicze to dzieci i nie wierzą na słowo...
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:12
@Niszczyiel: Nie było z komentarzem na dole...
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:35
@Niszczyiel: Jakie dzieci? On tylko napisał "nie". Nie wierzą ci na słowo, za bardzo dramatyzujesz, sam napisałeś tylko "byo".
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:50
Czy ja byłem sam taki głupi że myślałem że 13-nastolatki to trzy nastolatki :c
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:06
@Polski322: tak sam byłeś taki głupi
Odpisz
26 grudnia 2015, 19:09
@wilsonXcuddyXhouse: zaraz się okaże...
Odpisz