Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2016, 21:34
Kanibalizm
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 20:43
Z głodu. To by była męczarnia cały czas, raz po razie, rzygać, myślisz że już koniec, że już wszystko z żołądka wyrzygałeś, wyzdrowiałeś, ale nie, znowu mdłości i rzyganie aż do zarzyganej śmierci, pełnej cierpienia. Uczucie podczas rzygania to najgorsze uczucie, jakie może być.
Odpisz
13 stycznia 2016, 20:56
@Kolofgen21: Śmiertelne zatrucie pokarmowe zabija w ciągu paru godzin. Z głodu umiera się nawet kilka dni, przy czym organizm w wyjątkowo bolesny sposób trawi sam siebie, tkanka po tkance... jesteś absolutnie pewien, że śmierć głodowa to lepszy wybór?
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 21:02
@pmb1998: Hmm, może masz rację filozofie :d
Odpisz