Tego się nie spodziewałeś!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2018, 14:27
WTF XD
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:29
@Abalella: witaj w przeszłości
Odpisz
2 stycznia 2019, 13:58
@kot_bekonowy: szczęśliwego Nowego roku
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:48
nawzajem
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:06
@kot_bekonowy: Dziękuję :3
Odpisz
3 stycznia 2019, 01:20
proszę , to chyba najlepsza rozmowa jaką odbyłem
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2019, 13:59
@kot_bekonowy: ooo milo mi ^^
Odpisz
2 stycznia 2019, 10:24
WTF?
Odpisz
13 lipca 2017, 10:24
Czemu ku*wa w tagach jest anime. CZEMU. UNDERTALE TO NIE JEST KU*WA ANIME! TO JEST GRA. A NIE JAKIEŚ ANIME.
Odpisz
4 lutego 2017, 12:35
Zajżałam w losowe... LEGENDARNY OBRAZEK O UT!
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:35
Czemu jest spodziewałeś?
Odpisz
25 lipca 2016, 06:07
Dlaczego to ma tag anime? To jest UNDERTALE...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 05:01
no właśnie :/
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:43
Wait what .... czyli Brock ...
o nie
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:43
No znowu Gównotale?
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:46
@TheTajemnicza: WYJDŹ
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:48
@PanSowa12: NIE
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 15:57
@TheTajemnicza: Dobijają mnie osoby, które nie grały a hejcą.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:00
DEMOKRACJE MAMY >.<
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:01
@TheTajemnicza: Nie grałaś a hejcisz!
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:03
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:06
A wy nie róbcie z tego trzeciego Minecrafta i FnaF'a -.-
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:14
@TheTajemnicza: DIE
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:19
@TheTajemnicza: To jest gra z HISTORIĄ, dzięki KTÓREJ MOŻNA MIEĆ LEPSZY DZIEŃ, niektóre postacie są ŚMIESZNE, nie to co gówna z FNAFU czy z SRAJKRAFTU.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:25
@TheTajemnicza: Ićićićićićić stont.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:42
@Jasonicos: I teraz napadły mnie dzieci z bólem du*y :)
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:44
@TheTajemnicza: Pisze to osoba, która boi się podać swój wiek na profilu.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:46
Chodziło mi o to,że undertale ma strasznie upierdliwych fanów.Teraz wszyscy Youtuberzy go nagrywają i jak ktoś powie,,Znowu to gówno" to wszyscy hetują (Tryb:Fan Undertale):Ty depilu!!11Andertejl najlepszy111!Sanys Cie zje1!!. I zauważyłam,że coraz więcej osób go nie lubi ^^
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:52
@TheTajemnicza: Uspokuj się. Zachowujesz się jakby stało ci się coś złego.
Odpisz
16 stycznia 2016, 16:55
@Hatapon: Próbuje,ale oni mnie dobijąją.Jeden wyraził swoje zdanie w wszyscy teraz mają spine o jeden komentarz
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 17:00
@TheTajemnicza: Gdy obrażasz kogoś lub coś np. mówiąc "No znowu Gównotale?" musisz być gotowa na krytykę innych osób.
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:02
@Hatapon: Dziękuje. :)
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:26
Weź się uspokój dziecko
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:31
@Edziu01: Nie nazywaj mnie "dziecko" panie zawsze obrażony.
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:35
Tutaj kończę bo niemam zamiaru się kłócić z taką osobą jak ty.
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:36
Tutaj kończę bo niemam zamiaru się kłócić z taką osobą jak ty.
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:40
@Edziu01: Ja chociaż nie popełniam błędów ortograficznych i nie zadaję się z niedorozwiniętymi osobami.
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:44
@TheTajemnicza: takiego człowieka nawet Toriel nie uratuje
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:52
@PanSowa12: Idźcie już z tym Undertale
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:16
@TheTajemnicza: Gra jest ok, ale po co spamować obrazkami? Nie rozumiem, ktoś się wypowiedział i dzieci mają bul dupy bo ktoś nie lubi gry. Bardzo dojrzale, prawie tak jak na dziale z grami.
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:48
@TheDragonPL: bul
bul
BUL
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 22:29
@TheDragonPL: Sorry nie zrozumialam o kogo chodzi Czy o mnie,że zachowalam sie skuwiel*ko czy o innych
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:11
@PanSowa12: specjalnie
SPECJALNIE
SPECJALNIE
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:54
@TheTajemnicza: Masz rację, Undertale to drugi FNAF.
Odpisz
1 lutego 2016, 21:47
@Toralei11786: Dzieki,ze mnie popierasz :)
Odpisz
18 lutego 2016, 13:39
@TheTajemnicza:
Okej,szanujemy to ze nie lubisz Undertale ale to nie znaczy
że masz fanów tej gry obrzucać błotem...Każdy ma prawo mieć inne zdanie...
Np:Nie lubię Fnafa ale nie wrzeszcze na internetach Fnaf to gunwo!!!11!!1!1!!Ale lubię Undertale i nie zmuszam innych by modlili się do tej gry i prosze,nie wyzywaj tych co lubią te gre,spróbuj zrozumieć czemu inni lubią tą gre (oraz czemu inni nie lubią Fnafa itp.)
Odpisz
11 stycznia 2016, 00:23
O.o
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:55
Myślałem że to Azjata bo jest żółty.
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:22
@FreezyPop: to przypadkiem nie jest ona a nie on ?
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:23
@Casual_Fox: Toby nie powiedział czy Frisk to Kobieta czy Mężczyzna.
Więc może być kim chcesz.
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:20
@FreezyPop: to dla mnie jest transestytą
Odpisz