memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 listopada 2024, 22:26
Pozdrawiam z losowych oraz jejowych archeologów
Odpisz
29 lipca 2009, 14:13
ale się zesrał Oo
26 marca 2022, 21:31
@smoczka: Nie zesraj się
28 marca 2022, 14:00
@kajba: nie jestem Putinem
28 marca 2022, 15:49
@smoczka: W ogóle, jak pisałaś ten komentarz to miałem 2 lata.
16 kwietnia 2022, 17:18
@kajba: dzięki, teraz czuję się staro XD
20 kwietnia 2022, 22:08
@smoczka: A ty ile miałaś lat jak pisałaś ten komentarz?
18 czerwca 2009, 12:28
wpadł w błoto, kawą się ubrudził czy czymkolwiek innym, a wy tu od razu, że się zesrał dam 5 za determinację tego gościa;)
21 stycznia 2020, 20:47
@Deadache: ON SIE ZESRAL PO PROSTU
24 lipca 2014, 21:53
srake miał ,żal mi go
24 kwietnia 2011, 09:32
po co zażył przeczyszczające
30 listopada 2009, 20:28
miliard razy to już było 3\5
18 lipca 2009, 13:44
deaddache czy się pije kawe jak sie biega?
23 czerwca 2009, 19:02
przesrane tak biegać...:D
23 czerwca 2009, 14:38
EE a mi się wydaję że po prostu wbiegł w błoto :D a potem w czystą wode :D Albo pił cole albo pepsi i sie wylałoo trudnos ie pije jak sie biegniee...
19 czerwca 2009, 23:41
o fuuuuuuuuuuj!!!!!!
19 czerwca 2009, 17:09
jaka KAKA :D
19 czerwca 2009, 11:57
Czy tak wygląda gówno? I czy srasz przodem? 4/5
19 czerwca 2009, 11:21
osrał sie
18 czerwca 2009, 14:01
3/5 pomyliłem się
18 czerwca 2009, 14:00
2/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 listopada 2024, 22:26
Pozdrawiam z losowych oraz jejowych archeologów
Odpisz
29 lipca 2009, 14:13
ale się zesrał Oo
Odpisz
26 marca 2022, 21:31
@smoczka: Nie zesraj się
Odpisz
28 marca 2022, 14:00
@kajba: nie jestem Putinem
Odpisz
28 marca 2022, 15:49
@smoczka: W ogóle, jak pisałaś ten komentarz to miałem 2 lata.
Odpisz
16 kwietnia 2022, 17:18
@kajba: dzięki, teraz czuję się staro XD
Odpisz
20 kwietnia 2022, 22:08
@smoczka: A ty ile miałaś lat jak pisałaś ten komentarz?
Odpisz
18 czerwca 2009, 12:28
wpadł w błoto, kawą się ubrudził czy czymkolwiek innym, a wy tu od razu, że się zesrał dam 5 za determinację tego gościa;)
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:47
@Deadache: ON SIE ZESRAL PO PROSTU
Odpisz
24 lipca 2014, 21:53
srake miał ,żal mi go
Odpisz
24 kwietnia 2011, 09:32
po co zażył przeczyszczające
Odpisz
30 listopada 2009, 20:28
miliard razy to już było 3\5
Odpisz
18 lipca 2009, 13:44
deaddache czy się pije kawe jak sie biega?
Odpisz
23 czerwca 2009, 19:02
przesrane tak biegać...:D
Odpisz
23 czerwca 2009, 14:38
EE a mi się wydaję że po prostu wbiegł w błoto :D a potem w czystą wode :D Albo pił cole albo pepsi i sie wylałoo trudnos ie pije jak sie biegniee...
Odpisz
19 czerwca 2009, 23:41
o fuuuuuuuuuuj!!!!!!
Odpisz
19 czerwca 2009, 17:09
jaka KAKA :D
Odpisz
19 czerwca 2009, 11:57
Czy tak wygląda gówno?
I czy srasz przodem?
4/5
Odpisz
19 czerwca 2009, 11:21
osrał sie
Odpisz
18 czerwca 2009, 14:01
3/5 pomyliłem się
Odpisz
18 czerwca 2009, 14:00
2/5
Odpisz