Gdy próbuje pozbyć się skórki...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2016, 16:05
Jem skórę i piję swoją krew. Bo jest smaczna. Jest ze mną coś nie tak?
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:07
@Archeologwinternetach: Jesteś w stu procentach normalny! :)
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:09
@Archeologwinternetach: Niee. Sama to robię ._.
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:09
@Archeologwinternetach: Nie, jesteś normalny... :)
*Oddała się i dzwoni po szpital psychiatryczny*
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:10
@Archeologwinternetach: tak
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:23
@Kolofgen21: dzwoń po dwie bo też tak robię
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:48
@Psychopata_: trzy
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:58
@Archeologwinternetach: A myślałem że jestem jedyny.
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:09
4
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:09
@Bad_Girl: 5.
Odpisz
19 stycznia 2016, 22:36
@Archeologwinternetach: własna krew jest fajna :D niestety żołądek jej nie trawi ;/
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:34
@Archeologwinternetach: Dziwne, ja tak samo :3
Odpisz
23 stycznia 2016, 14:18
@Archeologwinternetach: Mam tak samo... ;_;
Odpisz
24 stycznia 2016, 16:12
@Archeologwinternetach: jesteś wampirem
Odpisz
24 stycznia 2016, 16:13
Wiem.
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:49
@Archeologwinternetach: Prognoza jest prosta . jesteś wampirem.
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:21
@Archeologwinternetach: a ja zawsze chciałem zjeść człowieka ;-; i tez tak robię
Odpisz
6 lutego 2016, 13:15
@reLik: Mmmm... Smak diecka.
Odpisz
19 maja 2016, 09:02
@Archeologwinternetach: nieno krew jest słodka
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2016, 14:15
@Mangle_the_FOX: Zależy. Jak jesz dużo słodkiego to będzie słodka w pi**u, mniej słodkiego mniej słodsza, w ogóle cukru nie słodka.
Odpisz
19 maja 2016, 19:50
@Archeologwinternetach: to ja nie wiem bo ja cukru nie jem a jest słodka ????
Odpisz
19 maja 2016, 21:03
@Mangle_the_FOX: Co ja Ci zrobię. Jest słodka i tyle.
Odpisz
22 maja 2016, 13:04
@Archeologwinternetach: Zgadzam się :)
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:06
@Archeologwinternetach: Ja jem swoje paznokcie.
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:22
autokanibale łączmy się
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:23
Takie tru...
Odpisz
23 stycznia 2016, 11:01
@Mandarynkowy: jące
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:28
Mam znajomego żyda, może ci powiedzieć jak prawidłowo usuwa się skórkę.
Odpisz
19 stycznia 2016, 07:45
@wojtekrozrabiaka: *Badum tss*
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:49
@wojtekrozrabiaka: stare jak ser spod napleta
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:23
Ja obgryzam skórę i nic mi się nie dzieje,a co na to moja mama?...GANGRENA,GANGRENA,GANGRENA!!!!!!
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:07
Ja po prostu odgryzam.
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:07
@Kuziemek: pjona
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:13
@Kuziemek: Jeśli to połykasz- Jesteś autokanibalem.
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:40
@KingsMax: Jestem autokanibalem ! ;D
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:14
@KingsMax: O_o a jak ktoś lubi swoją krew?
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:17
@Kuziemek: ja też
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:22
@Psychopata_: To jest autowampirem.
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:24
@wojtekrozrabiaka: autokanibal, autowampir, coś jeszcze jest ze mną nie tak?
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:26
@Psychopata_: Ja nie jestem kanibalem, bo jem ludzi, a jestem rybą, to więc jest to normalne?
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:31
@wojtekrozrabiaka: Kanibalizm- jedzenie własnego gatunku.
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:47
@Psychopata_: Wieeeesz... ja lubię swoją i innych krew, tak samo koleżanka. Moja krew jest słodka ^^
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:55
@pawel4134: a to zależy z jednego miejsca jest słoda z innego bez smaku.
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:04
@KingsMax: Jedzenie samego siebie też jakoś się nazywało
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:12
Napisałem to już. ;-;
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 19:13
Samodystrukcja \____/
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 19:14
@KingsMax: nie kanibalizm...Kanibalizm to zjadanie swojego gatunku nie siebie, jedzenie siebie też ma nazwę (czej, poszukamy - autokanibalizm)
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:15
@pawel4134: poprzedni komentarz poprawna nazwa
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 19:28
KingsMax odpowiada na komentarzdzisiaj, 17:13
@Kuziemek: Jeśli to połykasz- Jesteś autokanibalem.
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:30
@KingsMax: ni ma ;n;
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:56
3 Komentarz w dyskusji.
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:01
@KingsMax: mhm
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:09
Widzisz?
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:30
@KingsMax: yep. nie zauważylem go, więc przepraszam...
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:59
Ok, zdarza się.
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:22
@wojtekrozrabiaka: Nie śmiszne ci powiem
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:24
Ja ich nie usuwam, lubię jak mnie drapią.
Odpisz