memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 maja 2017, 16:09
gdzie murzyn?
Odpisz
13 lutego 2014, 16:32
O to moja klasa :D
20 sierpnia 2012, 14:46
ślepoty z was wszystkich ku**a w pierwszej butelce jest mniej jest wypite!
14 sierpnia 2012, 18:50
Racja, ja też nie widziałem sześciu butelek w jednym opakowaniu.
15 sierpnia 2012, 12:47
@przemek1ni: tam jest 8 butelek.
15 sierpnia 2012, 17:36
@diwad96: Tym bardziej.
19 sierpnia 2012, 19:03
@diwad96: Napisy nie są po polsku więc zapewne są z kraju gdzie mogą sprzedawać w ośmiopaku.
20 sierpnia 2012, 14:01
przeczytaj najpierw 1 komentarz. To co napisałem to jest odpowiedź do niego -.-"
20 sierpnia 2012, 13:12
To nie jest pusta butelka czy cola bez barwnika, przyjżyjcie się uważnie to zobaczycie że nie ma tylko połowy =>
19 sierpnia 2012, 10:46
siedem w cenie ośmiu...
19 sierpnia 2012, 22:29
@Baca_online: osiem w cenie osmiu liczyć nieumiesz
20 sierpnia 2012, 09:13
@seba9925: no przecież pusta jest, więc jej się nie liczy
19 sierpnia 2012, 22:00
Pusta butelka
19 sierpnia 2012, 19:02
Ach ci cyganie.
19 sierpnia 2012, 15:09
kup siedem butelek a ósma za pół ceny
19 sierpnia 2012, 09:49
ja takie zgrzewki widuje prawie codziennie i fakt czasem przyjeżdża pusta, wystarczy male pekniecie na dole i caly napoj powoli wyleje sie w tirze
19 sierpnia 2012, 09:33
Do siedmiu dużych butelek dostajesz litr gratis.
19 sierpnia 2012, 09:14
jedna butelka do połowy wypita
17 sierpnia 2012, 01:19
Cola bez barwnika ma odcień zielonego :) A to... to jest puste ;D
16 sierpnia 2012, 15:09
nie ma dziur po wpychaniu palca w folii?
15 sierpnia 2012, 11:01
przyznać sie kto to wychlał
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 maja 2017, 16:09
gdzie murzyn?
Odpisz
13 lutego 2014, 16:32
O to moja klasa :D
Odpisz
20 sierpnia 2012, 14:46
ślepoty z was wszystkich ku**a w pierwszej butelce jest mniej jest wypite!
Odpisz
14 sierpnia 2012, 18:50
Racja, ja też nie widziałem sześciu butelek w jednym opakowaniu.
Odpisz
15 sierpnia 2012, 12:47
@przemek1ni: tam jest 8 butelek.
Odpisz
15 sierpnia 2012, 17:36
@diwad96: Tym bardziej.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 19:03
@diwad96: Napisy nie są po polsku więc zapewne są z kraju gdzie mogą sprzedawać w ośmiopaku.
Odpisz
20 sierpnia 2012, 14:01
przeczytaj najpierw 1 komentarz. To co napisałem to jest odpowiedź do niego -.-"
Odpisz
20 sierpnia 2012, 13:12
To nie jest pusta butelka czy cola bez barwnika, przyjżyjcie się uważnie to zobaczycie że nie ma tylko połowy =>
Odpisz
19 sierpnia 2012, 10:46
siedem w cenie ośmiu...
Odpisz
19 sierpnia 2012, 22:29
@Baca_online: osiem w cenie osmiu liczyć nieumiesz
Odpisz
20 sierpnia 2012, 09:13
@seba9925: no przecież pusta jest, więc jej się nie liczy
Odpisz
19 sierpnia 2012, 22:00
Pusta butelka
Odpisz
19 sierpnia 2012, 19:02
Ach ci cyganie.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 15:09
kup siedem butelek a ósma za pół ceny
Odpisz
19 sierpnia 2012, 09:49
ja takie zgrzewki widuje prawie codziennie i fakt czasem przyjeżdża pusta, wystarczy male pekniecie na dole i caly napoj powoli wyleje sie w tirze
Odpisz
19 sierpnia 2012, 09:33
Do siedmiu dużych butelek dostajesz litr gratis.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 09:14
jedna butelka do połowy wypita
Odpisz
17 sierpnia 2012, 01:19
Cola bez barwnika ma odcień zielonego :)
A to... to jest puste ;D
Odpisz
16 sierpnia 2012, 15:09
nie ma dziur po wpychaniu palca w folii?
Odpisz
15 sierpnia 2012, 11:01
przyznać sie kto to wychlał
Odpisz