osoby chore np. na niedoczynność tarczycy, nie mają rozmiaru XXXXXXXXL... zazwyczaj odbiegają tylko trochę od normalnych, a czasami nawet mają rozmiar M,L...
O ile 'większy' rozmiar np.44-46 to nadwaga i dla wielu osób jest to normalne [szczególnie u kobiet po kilku ciążach w dorosłym wieku] to rozmiar 70 [o ile taki istnieje] to nic innego tylko głupota i choroba PSYCHICZNA! osoba na zdjęciu na pewno ma coś z głową, bo nikt przy zdrowych zmysłach by tak się utuczył...
wiem o tym. A widzisz, mam koleżankę która wygląda podobnie i śmieją się z niej, a nie wiedzą jak cierpi. Jest poważnie chora, a wokół i tak nikt jej nie wierzy. Ja ją znam dobrze, i po prostu widzę jej badania.
POZDROWIENIA ode mnie. Byc może jestem bardziej tolerancyjna, hmm?
a na co jest chora, nie możliwe by jakakolwiek choroba inna niż psychiczna doprowadziła do takiego stanu...
i co do tego ma tolerancja? ja jestem osobą tolerancyjną, nie przeszkadza mi inny kolor skóry, religie, poglądy [choć zależy w jakich sprawach], ale jak tu tolerować głupotę?
no może aż tak otyła nie jest, ale jednak jest. Na co cierpi...? Jak to się nazywa... kruchość kości czy coś takiego... Zapomniałam oryginalnej nazwy. Kruchość kości to właściwie nic, bo o ile jest ostrożna to może się przemieszczać - ale potem doszła jej jeszcze cukrzyca. I pechowo nie chudnie od niej, tylko tyje.
Tolerancja obejmuje to co powiedziałes, + otyłych, oraz inne grupy społeczne jak np. emo. Tylko daję przykład.
ty chyba nie rozróżniasz nadwagi, otyłości od hm... właśnie czego? osoba na zdjęciu jest powyżej 40BMI czyli otyłości klinicznej, za pewnie ma na oko 90BMI, gdzie normą jest 23-27BMI, wątpię więc czy ta osoba jeszcze żyje, czy serce, kości i ogólnie cały organizm nie wykitował.
a co do subkultur itp. jak mam tolerować emo jak oni się tną, nie chcą żyć itp.? o ile każdy może się ubierać jak chce to jednak głupoty się nie powinno tolerować w żadnym przypadku!
po 1 - używam delikatnych słów, dlatego mówię OTYŁOŚĆ, zdaje sobie sprawę z tego co napisałeś.
A po 2 - owszem głupoty nie można tolerować... dodam tylko, że emo i tak w tych czasach zostało przerobione przez nastolatków szukających usprawiedliwienia do ćpania... prawdziwe emo nie stosują żadnych używek. Znam paru emo, i przyznam że jak słyszę gadkę o samobójstwie to daję w łeb i gadam dotąd, aż zaczynają się śmiać. Ot, cała filozofia - nie trzeba ich odrzucać, o ile sami nie odrzucają całego świata dookoła siebie.
rzre to bez opamiętania tak ma jak na śniadanie wpier,doli trzy bochenki chleba na deser 5kg lodów na obiad 15kg boczku na deser dużą miche smalcu a na kolacje wjeb,je kur,a konia z kopytami a potem wygląda ja mors
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2012, 15:05
jak można się tak utuczyć...?
Odpisz
17 sierpnia 2012, 17:01
skąd wiesz że nie jest na coś chora.
Odpisz
18 sierpnia 2012, 14:18
osoby chore np. na niedoczynność tarczycy, nie mają rozmiaru XXXXXXXXL... zazwyczaj odbiegają tylko trochę od normalnych, a czasami nawet mają rozmiar M,L...
O ile 'większy' rozmiar np.44-46 to nadwaga i dla wielu osób jest to normalne [szczególnie u kobiet po kilku ciążach w dorosłym wieku] to rozmiar 70 [o ile taki istnieje] to nic innego tylko głupota i choroba PSYCHICZNA! osoba na zdjęciu na pewno ma coś z głową, bo nikt przy zdrowych zmysłach by tak się utuczył...
Odpisz
18 sierpnia 2012, 15:52
wiem o tym. A widzisz, mam koleżankę która wygląda podobnie i śmieją się z niej, a nie wiedzą jak cierpi. Jest poważnie chora, a wokół i tak nikt jej nie wierzy. Ja ją znam dobrze, i po prostu widzę jej badania.
POZDROWIENIA ode mnie. Byc może jestem bardziej tolerancyjna, hmm?
Odpisz
18 sierpnia 2012, 19:26
a na co jest chora, nie możliwe by jakakolwiek choroba inna niż psychiczna doprowadziła do takiego stanu...
i co do tego ma tolerancja? ja jestem osobą tolerancyjną, nie przeszkadza mi inny kolor skóry, religie, poglądy [choć zależy w jakich sprawach], ale jak tu tolerować głupotę?
Odpisz
18 sierpnia 2012, 20:03
no może aż tak otyła nie jest, ale jednak jest. Na co cierpi...? Jak to się nazywa... kruchość kości czy coś takiego... Zapomniałam oryginalnej nazwy. Kruchość kości to właściwie nic, bo o ile jest ostrożna to może się przemieszczać - ale potem doszła jej jeszcze cukrzyca. I pechowo nie chudnie od niej, tylko tyje.
Tolerancja obejmuje to co powiedziałes, + otyłych, oraz inne grupy społeczne jak np. emo. Tylko daję przykład.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 07:16
Lecę po popcorn.:-)
Odpisz
19 sierpnia 2012, 09:32
@chupacabra001: Zaraz będą zapasy błotne.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 13:40
ty chyba nie rozróżniasz nadwagi, otyłości od hm... właśnie czego? osoba na zdjęciu jest powyżej 40BMI czyli otyłości klinicznej, za pewnie ma na oko 90BMI, gdzie normą jest 23-27BMI, wątpię więc czy ta osoba jeszcze żyje, czy serce, kości i ogólnie cały organizm nie wykitował.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 13:41
a co do subkultur itp. jak mam tolerować emo jak oni się tną, nie chcą żyć itp.? o ile każdy może się ubierać jak chce to jednak głupoty się nie powinno tolerować w żadnym przypadku!
Odpisz
19 sierpnia 2012, 16:01
po 1 - używam delikatnych słów, dlatego mówię OTYŁOŚĆ, zdaje sobie sprawę z tego co napisałeś.
A po 2 - owszem głupoty nie można tolerować... dodam tylko, że emo i tak w tych czasach zostało przerobione przez nastolatków szukających usprawiedliwienia do ćpania... prawdziwe emo nie stosują żadnych używek. Znam paru emo, i przyznam że jak słyszę gadkę o samobójstwie to daję w łeb i gadam dotąd, aż zaczynają się śmiać. Ot, cała filozofia - nie trzeba ich odrzucać, o ile sami nie odrzucają całego świata dookoła siebie.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 16:09
@chupacabra001: mam nadzieję, że nie będzie już potrzebny ;)
Odpisz
19 sierpnia 2012, 22:27
rzre to bez opamiętania tak ma jak na śniadanie wpier,doli trzy bochenki chleba na deser 5kg lodów na obiad 15kg boczku na deser dużą miche smalcu a na kolacje wjeb,je kur,a konia z kopytami a potem wygląda ja mors
Odpisz
20 sierpnia 2012, 21:52
Szkoda.:-(
Odpisz
19 sierpnia 2012, 15:06
tylko zębów brakuje
Odpisz